in

Sokaklar Boş Kalınca, Güvercinleri Polis Besledi

Çanakkale’de COVID-19 tedbirleri kapsamında kordon boyu yaya trafiğine kapatıldı. Bölgedeki aç kalan güvercinler polis tarafından beslendi.

Çanakkale kordon boyu korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında yaya trafiğine kapatıldı. Buradaki güvercin ve sokak hayvanları ise Çanakkale polisi tarafından beslendi. O anlar sosyal medyada çok sayıda beğeni topladı.

ÇANAKKALE GÜVERCİNLERİ POLİSLER BESLEDİ

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs, insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Bu kapsamda, ülkemizde her geçen gün sıkı tedbirler alınıyor. Geçtiğimiz günlerde kentin en hareketli yerlerinden biri olan Çanakkale kordon boyu da, bu tedbirler kapsamında bariyerlerle insan trafiğine kapatılmıştı. Çanakkaleliler de ‘evde kal’ çağrısına uyarak, zorunlu haller dışında evden çıkmamaya özen gösteriyor.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri, Çanakkale kordon boyunda yer alan güvercinleri ve diğer sokak hayvanlarını unutmadı. Sahil bandındaki kuşlara bulgur, sokaktaki köpeklere mama veren motosikletli polis timlerinin bu anları sosyal medyada çok sayıda beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbullular 2 Günlük Sokoğa Çıkma Yasağını Can Dostları ile Balkonlarda Güneşlenirek Geçirdiöç

İstanbullular 2 Günlük Sokağa Çıkma Yasağını Can Dostları ile Balkonlarda Güneşlenerek Geçirdi

Günlerdir Balkonda Aç ve Susuz Bırakılan Köpek Kurtarıldıöç

Günlerdir Balkonda Aç ve Susuz Bırakılan Köpek Kurtarıldı