in

Sokak Sokak Gezerek Kedilere İşkence Yapanı Arıyor

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, sokak kedilerinin kulaklarının ve kuyruklarının kesildiğini söyleyen mahalle sakini Ebru Çanak, polise ihbarda bulundu. Sokak sokak gezen Çanak, esnafa ve mahalleliye sorarak, kedilere işkence yapan kişi ya da kişileri bulmaya çalışıyor.

Bahriye Üçok Mahallesi’nde oturan, sokak kedilerini besleyen Ebru Çanak, son dönemde kedilere işkence olaylarının arttığını belirterek, mahallesinde bulunan kedilerin de kulakları ile kuyruklarının kesildiğini söyledi. Cuma günü kuyruğu tamamen kesilen kediyle karşılaştığını kaydeden Çanak, polise şikayette bulundu. Polis, kedilere kim ya da kimlerin işkence yaptığını belirleyip yakalamak için çalışma başlattı. Sokak sokak gezen Çanak da esnafa ve mahalleliye sorarak, kedilere işkence yapan kişi ya da kişileri bulmaya çalışıyor.

Sokak Sokak Gezerek Kedilere İşkence Yapanı Arıyoröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedilerin kuyruklarının önce bir kısmının sonra da tamamının kesildiğini belirten mahalle sakini Çanak, “Biz gerekli yerlere müracaatlarımızı yaptık. Bunu yapanların bir an önce yakalanmasını istiyoruz. Bu canilere en ağır ve caydırıcı cezaların verilmesi gerekiyor” dedi.

sokak sokak gezip kedilere iskence yapani ariyor 9898 dhaphoto3 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HAYKURDERden Çine Yulini Durdurun Çağrısı

HAYKURDER’den Çin’e “Yulin’i Durdurun” Çağrısı!

Untitled 1

Kediyi Kurtarmaya Çıktığı Ağaçta Mahsur Kaldı