in

Sokak Köpeklerini Beslerken Vuruldu

Aracıyla Ayazağa Caddesi’nden geçen Serap Ünlü, işyeri önünde bir sokak köpeği gördü. Kızıyla araçtan inen Ünlü, köpeğe mama verdikten sonra bir anda yere yığıldı.

kor-kursun-oc

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İstanbul Feriköy’de bir tekstil firmasında prova mankeni olarak çalışan Serap Ünlü (49), cumartesi günü kedisini veterinere götürmek için kızı Hazal Sencer ile yola çıktı. , işyeri önünde bir sokak köpeği gördü. Kızıyla araçtan inen Ünlü, köpeğe mama verdikten sonra bir anda yere yığıldı.

kor-kursun-2

Kalbine zarar vererek karaciğerine saplandı

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, Ünlü’nün sol omzunun üst kısmından giren bir merminin kalbine zarar vererek karaciğerine saplandığını belirledi. Ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Ünlü, yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Olayın ardından polis ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Emniyet ekipleri, serseri kurşunun nereden geldiğini araştırıyor.

Kurşun çıkartıldı

Annesinden gelecek iyi haber için hastanede bekleyen kızı Hazal Sencer, olayı şöyle anlattı: “Köpeğin yanına gidip mama verdi. İki-üç metre uzaktaydım. Annem bir anda yere yığıldı. Omzunu tutuyordu. Baktığımızda kan vardı. Hastanede hemen ameliyata alındı. Ziyaret ettiğimde bilinci açıktı. Kurşun saplandığı yerden çıkarılmış.”

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

minik öğrencilar barınak öç 1

Minik Öğrencilerden Hayvan Barınağına ziyaret

longoz4 öç

İğneada’ya Yapılması Planlanan Çimento Limanı Doğal Hayatı Yok Edecek