in

Belediyenin Hayvan ‘Hediye’ Ettiği Şahıs Bir Köpeği Tüfekle Vurdu

Kocaeli’nin Derince ilçesine sokak köpeğinin koyunlarına saldırdığı iddiasıyla tüfeği ile köpeğe ateş açan ve sokak köpeğinin yaralanmasına neden olan kişi, polis tarafından gözaltına alındı. Yaralı köpek ise belediye ekiplerince tedavi edilmek üzere rehabilitasyon merkezine götürüldü.

Olay, sabah saatlerinde Derince Yenikent Mahallesi Araptepe Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önce yaşadığı konteyneri çıkan yangında küle dönen ve belediye tarafından kendisine verilen yeni konteynerde yaşayan Kemal G., belediye tarafından kendisine verilen koyunlarını ve tavuklarını sokak köpeklerinden koruma iddiasyla tüfeğine sarıldı. Tüfeği ile masum köpeği korkutmak amacıyla çevreye kontrolsüzce ateş açan Kemal G.’nin tüfeğinden çıkan saçmaların isabet ettiği bir sokak köpeği ise yaralandı

Sokak Kopegini Tufekle Yaraladi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yaralı köpek Tedavi İçin Rehabilitasyon Merkezine Götürüldü

Köpeğin yaralandığını gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, Kemal G.’yi gözaltına alarak tüfeğine de el koydu. Bacağından yaralanarak boş araziye kaçan köpek ise olay yerine gelen belediye ekiplerince tedavi edilmek üzere rehabilitasyon merkezine götürüldü.

Sokak Kopegini Tufekle Yaraladi 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kus Evleri Sergisi Sanatseverlerle Bulustu 2

Kuş Evleri Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Veteriner Hekimler Covid 19 Asisinda Oncelik Istiyor 1

Veteriner Hekimler Covid-19 Aşısında Öncelik İstiyor