in

Sokak Köpeği Kadın Sürücü Sayesinde Ölümden Döndü

Mudanya’da yarış yapan iki araç az daha bir köpeğin canına mal oluyordu. Araçların çarptığı yaralı köpek, duyarlı bir vatandaşın yardım elini uzatmasıyla hayata tutundu.

mudanya-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bursa’nın Mudanya ilçesi Güzelyalı Caddesi üzerinde yarışan iki otomobil, yolun karşı tarafına geçmeye çalışan bir sokak köpeğine hızla çarptı. Araçların ikisinin birden üzerinden geçtiği talihsiz köpek, kanlar içerisinde can çekişmeye başladı. O sırada özel otomobiliyle oradan geçen Hülya Gül isimli kadın sürücü, geri dönüp yaralı köpeği aracına aldı.

Mudanya’dan Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’ndeki hayvan hastanesine gelen Hülya Gül, görevli veterinere durumu anlatıp müdahale etmesini istedi. Vücudundaki birçok kemiğin kırık olduğu tespit edilen sokak köpeği, yapılan ameliyatın ardından hastanede tedavi altına alındı. Hastane yetkililerinden alınan bilgiye göre köpeğin hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından olayı duyuran kadın sürücü, “Hızınız batsın. Beddua etmiyorum ama bir böğürün sabaha kadar acınız da o zaman insan olursunuz” mesajı ve köpeğin yaralı fotoğrafıyla paylaştı.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yalovakaza ajanimo1

Yalova Barınağı’nın Çatısına Bu Defa Bir Otomobil Uçtu

Evde Yaşayan Hayvanlarda İlkbahar Hastalıkları Nelerdir 1

Evde Yaşayan Hayvanlarda İlkbahar Hastalıkları Nelerdir?