in

Sokak Hayvanları Refahı Kongresi’ne CHP’yi Temsilen Şero katılacak

11 Mayıs’ta Bursa Nilüfer Belediyesi’nin düzenleyeceği 2. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi’ne CHP’yi temsilen sevilen kedi Şero katılacak.

11 Mayıs’ta Bursa Nilüfer Belediyesi‘nin düzenlediği 2. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi‘ne CHP‘yi temsilen sevilen kedi Şero katılacak.

ŞERO

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

CHP’nin sevilen kedisi Şero, Bursa Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği ‘Sokak Hayvanları Kongresinde’ CHP’nin Doğa ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Zeynep Altıok‘u temsilen konuşacak. Şero, bu kongrede, Türkiye’de yaşanan hayvan hakları ihlalleri ve CHP’nin bu konuda yaptığı çalışmalarla ilgili sunum yapacak. 11 Mayıs’ta Bursa Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği 2. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi Crowne Plaza Otel’de düzenleniyor. Görsellerle ve rakamlarla da konuyla ilgili ayrıntılı bilgi ve çözüm önerileri sunacak olan Şero’nun ağzından seslendirme yapılacak.

şero

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Zeynep Altıok “Ezilen, haksızlığa uğrayan hakları gasp edilen hayvanları temsilen yapılması gerekenler hayvanlara karşı bir lütuf değildir. Türkiye’de yasal düzenlemeler maalesef hayvanları bir canlı olarak değil ‘mal’ kategorisinde değerlendiriyor. CHP olarak hayvan hakları adına yasal düzenlemeler ile ilgili ve toplumsal bilinci arttırmaya yönelik kapsamlı çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Hayvanları sevmemiz yetmiyor. Onlarla her an empati halinde de olmak gerekir. Bu nedenle bir farkındalık yaratmak için konuyla ilgili sunumu Şero’nun yapmasını daha uygun bulduk.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

atların bitmeyen fayton işkenccesi

Atların Bitmeyen Fayton İşkencesi!

Aslı Enver Suskunluğunu Köpeğiyle Bozdu

Aslı Enver Suskunluğunu Köpeğiyle Bozdu