in ,

Sokak Canları Doysun Hayvan Sevgin Ölümsüzleşsin!

Ankara’da hayvansever dövme stüdyosu Art and Soul Desing Store’da mama karşılığı yaptırabileceğiniz bir dövmeyle hayvan sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. 

1 Aralık tarihine kadar Ankara’da hayvansever dövme stüdyosu Art and Soul Desing Store’da minimum 10 kilo kedi ya da köpek maması karşılığı yaptırabileceğiniz bir dövmeyle hayvan sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Minimal dövmeleri ücretsiz veya başka bir dövme isterseniz makina açılış ücreti vermeden istediğiniz dövmeyi yaptırabilirsiniz. Şimdiye kadar projeye beklenenin üstünde talep olmuş ve sokak hayvanlarının beslenmesi için 500 kilonun üzerinde mama bağışlanmış, sokaklardaki canlarımız bu mamalarla doymuş. Siz de hem projeye destek vermek hem de güzel bir dövmeye sahip olmak isterseniz şimdi tam zamanı 🙂

siz yardım edin biz ölümsüzleştirelim

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dövme sanatçısı Anıl Atılgan Özdemir hayvan sevgisini şöyle anlatıyor;

Elimizden geldiği kadar tabi biraz da bütçemiz doğrultusunda hayvanlarla ilgilenmeyi, onlara yardım etmeyi seviyorum. Köpeğime 6 yıldır bakıyorum. Eski sahibi çok çok döverdi, kıyamadım sahiplendim… Sonra köpeğimiz çok özlüyordu bizi, sokaktan kedi sahiplendik. Hem arkadaş oldular hem de evimize hareket geldi. İmkan olsa aslında çok şey yapmak isterim. Benim de arazim olsa sokak hayvanlarına bakarım bol bol 🙂 Projenin bu kadar yayılacağını bilmiyordum aslında ama çok fazla duyarlı insanla konuştum ki hala konuşuyorum. 500 kiloyu geçtik şu an mama konusunda. 

23758120 1766512283359470 1096155396 n

*Ivana ve Luffy

 

Gelin biraz bu hayvansever dövme stüdyosunun çalışmalarına bakalım.

Tam “çak bi pati beşlik” dövme değil mi? 🙂

 

Zarif ve güzel…

#tattoo #tattoodesign #tattoodrawing #tatts #fox #foxtattoo #cutetattoo #girlswithtattoos #minimaltattoo #blackwork #blackworker #blackworkers #instablackwork #instagood #picoftheday #art #artline #artwork #designer #tattooer #dövme #ankara

A post shared by Anıl Atılgan Özdemir (@artandsouldesignstore) on

 

Biraz renk bolca sevgi… 

 

İsterseniz paticanınızla dostluğunuzu bir dövmeyle ölümsüzleştirebilir,

https://www.instagram.com/p/BbrCUkoj9Wl/?taken-by=artandsouldesignstore

 

Her zaman sizi gülümsetecek bir anıyı vücudunuzda taşıyabilirsiniz.   

Hayvansever dövme stüdyosunun diğer çalışmalarını merak edenleri Art and Soul Desing Store’un Instagram sayfasına alalım. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alliance For Animalsöç

Hayvan Aktivistleri Rusya Parlamentosu Önünde Açlık Grevi Yapıyor

Köpek Sahiplerinin Kalp ve Damar Hastalıklarından Ölme Riski Daha Azöç

Köpek Sahiplerinin Kalp ve Damar Hastalıklarından Ölme Riski ‘Daha Az’