in

Sokağındaki Hayvanlara Sahip Çıktığı için Darp Edildi

Mersin’de apartmanının önünde kedi beslediği için kadın bir sporcu tarafından darp edildiğini iddia eden hayvansever kadın, hastanelik oldu. Kedi beslediği için dövüldüğünü ve tehdit edildiğini söyleyen hayvansever kadın, darp raporu alıp karşı taraftan şikayetçi oldu.

İddiaya göre, merkez Yenişehir ilçesinde oturduğu apartmanın önünde kendi imkanlarıyla sokak kedilerini besleyen hayvansever Meryem Sayar ile bölgede spor salonu işleten bir kadın arasında kedi meselesinden tartışma çıktı. Tartışma sırasında darp edildiğini ileri süren Meryem Sayar fenalaşınca ambulansla Toros Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan ve bir süre müşahide altında tutulan hayvansever kadın daha sonra taburcu edildi.

Sokağındaki Hayvanlara Sahip Çıktığı için Darp Edildiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hastane çıkışı açıklamalarda bulunan Meryem Sayar, 15 yıldır sokakta kedi beslediğini ve bugüne kadar hep kendi olanaklarıyla hayvanlara baktığını söyledi. Sayar, “Yine her zamanki gibi bugün de kedileri beslemeye çıktım. Besledikten sonra deterjan ve suyla o bölgeyi temizlediğim sırada yan taraftaki spor salonunda milli sporcu olduğunu öğrendiğim bayan çıkarak bana, “Bu kedileri burada istemiyorum’ dedi. Ben de, “Apartmanımın önü temiz, kedileri temiz bir şekilde besliyorum. Eğer bir şikayetiniz varsa gidin zabıtaya söyleyin’ dedim. Hakaret etmeye başladı ve kedileri istemediğini söyledi. Ben bu kedileri nerede besleyeceğim. Orası benim apartmanımın önü. Ben her gün orayı temizliyor, süpürüyorum. Kedilerin pisliklerine kadar temizliğimi yapıyorum. Bize hakaretler yağdırdı, tehditler etti. Bir milli sporcuya, orada çocuklara eğitim veren bir insana bu tür konuşmalar yakışıyor mu? Kız kardeşime saldırdı. Ben araya girip, elini tutunca bu sefer bana yumruk attı. Yumruk kulağıma geldi. Gözlüğüm bir yere gitti, kulağımdaki küpe yok. Darp raporu aldım. Karakolda ifade vermeye gidince fenalaşmışım. Beni hemen hastaneye kaldırmışlar. Filmlerimi çektiler. Müşahede altında tuttular” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takla Atan Aracın içinden Mahsur Kalan Köpek Vatandaşlar Tarafından Kurtarıldıçö

Takla Atan Aracın içinden Mahsur Kalan Köpek Vatandaşlar Tarafından Kurtarıldı

caretta caretta

Anamur Belediyesi Caretta Caretta Yuvalarına Piknik Alanı Yapıyor!