in

Sokağa Terk Edilen Köpeğin Yeni Yuvası İlkokul Oldu

Eskişehir’de Mancahane Hayvanları Koruma Derneği, bir ilkokul yönetimi işbirliğiyle sokakta yaşayan köpeği aşıları tamamlandıktan sonra öğrencilerin bakması için köpeği okula sahiplnedirdi.

Mancahane Hayvanları Koruma Derneği, yürüttüğü çalışmalar ile çocuklarda hayvan sevgisini arttırmayı amaçlıyor. Bu çerçevede Ahmet Olcay İlkokulu yönetimi ile görüşen dernek, okula bir köpeğin sahilendirilmesin, tavsiye etti.. Okul yönetiminin talebi kabul etmesi üzerine sahibi tarafından sokağa terk edilen golden cinsi bir köpek aşıları ve kontrolleri yapıldıktan sonra ilkokula getirildi. Okula köpeğin getirildiğini gören öğrenciler duruma çok sevindi. Dakikalarca köpeğin başından ayrılmayan öğrenciler, öğretmenlerine teşekkür ettiler.Sokağa Terk Edilen Köpeğin Yeni Yuvası İlkokul Olduöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Okula getirilen köpeğin besleme ve bakımı ise okulda bulunan öğretmenlerle dönüşümlü olarak yapılacak. Köpeğe ait aşı karnesi hayvanseverler tarafından öğretmenlere teslim edildi.

Sokağa Terk Edilen Köpeğin Yeni Yuvası İlkokul Oldu 2
Mancahane Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Nesrin Çiçek, yapılan proje ile diğer okullara da bir sokak hayvanı verilerek hem öğrencilerde hayvan sevgisinin arttırılmasının hem de sokakta yaşayan canlılara bir yuva bulunmasının planlandığını belirterek, “Sokak hayvanına sahip çıkan okul yönetimi ve öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sokağa Terk Edilen Köpeğin Yeni Yuvası İlkokul Oldu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Engelli Gençler Sokak Hayvanları için Kermes Düzenlediö.

Engelli Gençler Sokak Hayvanları için Kermes Düzenledi

Bu Kez Otomobil Motoruna Kedi Değil Köpek Sıkıştıöç

Bu Kez Otomobil Motoruna Kedi Değil Köpek Sıkıştı