in

“Soğuk Kış Günlerinde canlara barınak”

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından sokak hayvanları için alınan 15 kulübe, ilçenin belli noktalarına mamaları ile birlikte bırakıldı.

Ülkü Ocakları üyeleri, sokak hayvanları için aldıkları kulübeleri mama dolu tabaklarıyla birlikte ilçedeki bazı noktalara bıraktı.
Gediz Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Şimşek, “Soğuk kış günlerinde canlara barınak” diyerek bu sokak hayvanlarını bu süreçte unutmadıklarını ifade etti.

Ulku Ocaklari uyeleri sokak hayvanlari icin aldiklari kulubeleri mama dolu tabaklariyla birlikte ilcedeki bazi noktalara birakti.1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Koronavirüs ve soğuk hava nedeniyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanlarına bir nebze de olsa yardım edebilmenin çok güzel olduğunu belirten Şimşek, “Bizim olduğu kadar, bu canların da yaşam hakları var. Bu canların da huzur içinde yaşamaları gerekir. İlçemize yakışan da bu canlara huzur ortamı sağlamaktır. Tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu canların mamalarını dökmeyin, barınaklarına zarar vermeyin.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veteriner Fakultesi Doktora Ogrencisine TUBITAKtan 45 Bin TLlik Destek

Veteriner Fakültesi Doktora Öğrencisine TÜBİTAK’tan 45 Bin TL’lik Destek

AKPli Belediyeden Site Yonetimine Kedi Kulubesini Kaldirin Tebligati

AKP’li Belediyeden Site Yönetimine ‘Kedi Kulübesini Kaldırın’ Tebligatı