in

Sizin Patiniz Hangi Burçtan?

Burçlar hepimiz için önemlidir. Peki ya sevimli dostunuzun burcunu ve özelliklerini biliyor musunuz?

Kendi burcunuzun karakteristik özelliklerini illaki biliyorsunuzdur. Burçlarla ilgilenmiyorsanız bile günlük burç yorumları gördüğünüzde bir şekilde kendi burcunuzda ne yazdığını merak edersiniz. Peki hayvan dostunuzun burcu ne? Burcuna göre patinizin karakter özellikleri neler?

burç-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Oğlak (22 Aralık-29 Ocak): Oğlak burcu hayvanları vahşi doğadan, soğuktan hoşlanan, korkusuz, genç görünümlü hayvanlardır. Genelde inatçı ve çocuk ruhlu olurlar, zor komut alırlar. Arazide uzun saatler yalnız başlarına gezinmeyi çok severler. Kedileri genelde bencil olurlar, yemek hırsızıdırlar. İlgilenmeyi kestiğiniz anda ortadan yok olurlar. Eğitimleri için sabırlı olmalısınız. Oğlak hayvanları genelde hayalini kurduğunuz ruh eşiniz olmazlar.

Kova (21 Ocak-19 Şubat): Televizyonlarda, şovlarda rol almaktan hoşlanırlar. Yıldız hayvanlardır. Hayvandan çok insana benzerler. Meraklı, eksantrik, kibar, biraz da dağınıktırlar. Tasmadan, bağlanmaktan hoşlanmazlar. Tüm tüylerini pembeye boyasanız bile bundan çok keyif alırlar. Kedileri değişik davranışlar gösteren, çikolatayı balığa tercih edebilen hayvanlardır. Kuşlarla iyi arkadaş olur, banyo yapmayı sever, köpek sepetlerinde uyurlar. Uçarı ve özgürdürler. Sahiplerine çok bağlanmazlar.

Balık (20 Şubat-20 Mart): Diğer 11 burcun karışımıdırlar. Çok çabuk fikir değiştiren ayran gönüllü hayvanlardır. Yatmaya giderken fikir değiştirip mama kabına yönelir, tam yemek yiyecekken vazgeçip oyun oynamaya başlarlar. Köpekleri tuzu, deniz suyunu severler. Sahilde uzun yürüyüşler yaparlar. Ballık en sevdikleri yemektir. Huzurlu ortamlara ihtiyaç duyarlar. Eklemleri zayıf, patilerinin altı yumuşaktır. Balık burcu kedileri, kediler dünyasının Elizabeth Taylor’larıdır. Pırlanta taşlı, süslü tasmalara bayılırlar. Çabuk küser, çabuk barışırlar. Sahiplerinin mutlu veya üzgün olduğunu hemen hissederler.

burç-ajanimo2

Koç (21 Mart-20 Nisan): Lider ruhlu, meraklı ve hareketlidirler. Genelde sürü başı olurlar. Bağlanmaya gelemezler, tasmadan hoşlanmazlar. Kendi cinsleri ile yakın ilişkiye girmezler, yalnızlıktan hoşlanırlar.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs): Asil, vefalı, eğitimleri kolay hayvanlardır. Çocuklarla araları çok iyidir. Köpekleri, görme engelli ve sakat insanlara yardım için eğitilebilecek en ideal hayvanlardır. Uyumayı oynamaktan daha çok severler. Sakin, hatta hareketsiz hayvanlardır. Genelde ileri yaşlarda kilo problemleri olur. Boğa kedilerinin çok güzel gözleri vardır. Okşanmayı severler. Yemek konusunda seçicidirler

İkizler (22 Mayıs-21 Haziran): Çok çabuk sıkılan, yerlerinde duramayan, devamlı havlayan veya miyavlayan hayvanlardır. Yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Mümkünse çift olarak bakılmalıdırlar. Köpekleri oyun oynamayı ve numaralar öğrenmeyi, gösteriş yapmayı severler. Çok hızlı ve uzun süreli koşabilirler. Kaybolmamaları için dikkat etmek gerekir. Sahiplerinin ne söylediğini en iyi anlayan hayvanlar bu burçtandır. Kedileri sahiplerini iyi anlamalarına rağmen itaatizdir. Kuvvetli, hiperaktif ve akıllı kedilerdir. Gözleri çok iyi görür.

Yengeç (22 Haziran-23 Temmuz): Burçlar içinde en alıngan, hassas hayvanlar bu burçtandır. Sesiniz yükseltirseniz kolayca ağlamaya başlayabilirler. Kendilerini emniyette hissedebilmeleri için devamlı sevgi görmek, okşanmak ve konuşulmak isterler. Eve yabancı misafir gelmesinden, rutinlerinin değişmesinden hoşlanmaz ve hemen ortadan yok olurlar. Evdeki çocuğunuzu bile kardeşi/çocuğu olarak kabullenebilirler. Köpekleri suyu ve yüzmeyi çok severler. Yengeç kedileri gündüz miskin, gece çok hareketli olurlar. Kendi seslerini çok sever, devamlı konuşur, miyavlarlar. Kavgacı değillerdir; kavga anında derhal teslim olur ve geri çekilirler.

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos): Hayvanların kral ve kraliçeleridir. Kendine güvenen, korkusuz, lider ruhlu ve gururlu hayvanlardır. Köpekleri çok iyi birer polis, koruma, takip, bomba imha köpeği olurlar. Kibirlidirler, görmezden gelinmekten hiç hoşlanmaz, devamlı ilginin odak noktası olmak isterler. Kedileri sağlıklı, şanslı hayvanlardır. Şov kedileri genelde bu burçtan çıkar.

burç-ajanimo3

Başak (24 Ağustos-23 Eylül): Çok temiz, hijyenik, sadık ve asil hayvanlardır. Eve dönüşünüzde sizi asla kötü bir sürpriz beklemez. Dakik hayvanlardır; her gün aynı saatte yemek yemek, aynı saatte oynamak, aynı saatte uyumak isterler. Altıncı Hisleri kuvvetlidir. Bazıları utangaç olur. Çalışan köpekler, iyi çoban köpekleri genelde bu burçtan çıkar. Kedileri iyi avcı değildir. Alerjik bünyelidirler, yemek seçerler ve kaliteli mamaya meraklıdırlar.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim): Yemek ve ilgi söz konusu olduğunda tam bir dilenciye dönüşürler. Yalnızlıktan hiç hoşlanmaz, dört gözle yolunuzu beklerler. Şık ve iyi kalite yatakları çok severler. Çevrelerinde sakinlik ve barış isterler. Kendi ırklarından diğer hayvanlarla çok iyi anlaşırlar. Tek kusurları inatçı olmalarıdır. Onlara istemedikleri şeyleri yaptıramazsınız. Terazi kedileri özellikle kararsızdırlar. Gelmek mi gitmek mi istiyorlar bir türlü karar veremezler. Yemek seçmezler, müzikten çok hoşlanırlar. Tembelliğe meyillidirler. Terazi hayvanları çok kolay aşık olan, aşk acısı çeken romantik hayvanlardır.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım): Akrep hayvanları ya en iyi dostunuz, ya da en kötü düşmanınız olurlar. Sizi ya çok severler ya da nefret ederler. Hafızaları çok kuvvetlidir, yapılan iyilikleri ve kötülükleri asla unutmazlar. Çok iyi koku alırlar. Çok kolay çiftleşir, çok kolay ürerler. Köpekler fazla sevecen olduklarından sizi ıslak öpücüklere boğarlar. Akrep burcundan siyah kediler çok güzel olurlar. Genelde güzel yeşil gözlüdürler. Telepatik güleri olan gizemli hayvanlardır. Düşündüklerinizi bilir, tehlikeyi önceden sezerler. Akrep kedilerinin şans ve koruma getireceğine inanılır.

Yay (23 Kasım-21 Aralık): Yavruları çok hareketlidirler. Yaşları büyüdükçe akıllanır, durulurlar. Kaslı, anatomik yapıları kuvvetli, korkusuz hayvanlardır. Güvenilir oldukları için görme engelliler için eğitime uygun köpeklerdir. Çok değişik karakterler gösteren, oyun oynamayı, numaralar öğrenmeyi seven hayvanlardır. Kedileri yanlış zamanlarda yanlış yerlerde bulunurlar. Yemek saatini kaçırır, ağaç tepelerinde mahsur kalırlar. Okşanmayı çok sevmezler, özgürlüklerine düşkündürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bir kopegin sadik dost kaniti ajanimo 2 1

Bir Köpeğin Sadık Dost Olduğunun 15 Kanıtı

çöpçüköpek ajanimo1

İnsanlar Kirletiyor, Jiao Mei Temizliyor