in

Site İçerisinde Sahip Çıktıkları Kediler için Kermes Düzenleyen Site Sakinleri

İzmir Karşıayaka’da bir sitenin sakinleri site içersindeki kedilere sahip çıkıyor. Site sakinleri kedilerin bakım masraflarını düzenledikleri kermeslerden elde ettikleri gelirle karşılıyor.

Hafta sonu, geliri çok güzel bir yere gidecek olan bir bahar kermesi düzenlendi. Hafta içi bu kermesin duyurusunu sizlerle paylaşmıştık. Soyak Siesta 1.Bölge sakinleri sitelerinin içinde baktıkları kediler için bir bahar kermesi düzenledi. 

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bu kermes hayvanların tedavi ve beslenme masraflarına destek olmak için bu yıl düzenlenen 2. kermes. Düzenlenen bahar kermesine site sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Hem Soyak Siesta 1.Bölge sakinleri hem çevre sitelerden katılım ve destek oldu.

Eee tabi kermesin onur konuğu sınıf kedimiz Tombi de ilgi odağıydı. Özellikle çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Tombi kermese öğretmen annesi Özlem Pınar Ivaşcu ile katıldı. Ege Hayvan Hakları Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Funda Bayrı Ersoy site yönetimine duyarlılıklarından ötürü plaket takdim etti.

Mavişehir Mahallesi’nde bulunan Soyak Siesta 1.Bölge sakinleri kermesten elde ettikleri gelir ile 82 kişilik grubuyla sitedeki kedilerin kısırlaştırma,aşılama,tedavi ve beslenmelerini düzenli olarak yapıyorlar.Site içerisinde kediler yeşil alanlarda özgür ,sağlıklı ve mutlu yaşıyorlar. Umarız bu örnek uygulamayı her sitede görürüz.

 

 

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alevlerin İçinde Kalan Kedi Kalp Masajıyla Hayata Döndü

Gümüşhane’nin Sokak Hayvanlarına Üniversiteliler Sahip Çıkıyor