in ,

Şişli’de Korkunç Olay: Öldürdüğü Kediyi Boyadı, Cama Astı

Şişli, Kurtuluş’ta dehşet olay! Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen kadın, evinin pencere demirlerine boyanmış ölü kedi astı. Tedirgin olduklarını söyleyen mahalle sakinlerinin şikayeti ile kadın, gözaltına alındı.

Hayvana şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Hayvanlara yapılan eziyetin dozu her gün biraz daha artıyor. Hasta ve toplumda yaşamaya uygun olmayan insanların hayvanlara yaşattığı korkunç eziyetlerden biri de Şişli ‘de gerçekleşti. Akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen kadın, evinin pencere demirlerine boyanmış kedi cesedi astı. Durum karşısında tedirginlik yaşadıklarını belirten mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine kadın, gözaltına alındı.

Sislide Korkunc Olay Oldurdugu Kediyi Boyadi Cama Asti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mahalleli Dehşet Manzarayla Karşılaşınca Şok Yaşadı

Olay, Şişli Kurtuluş Mahallesi Değirmen Sokak’ta meydana geldi. İddialara göre, çocukluğunda Kurtuluş’ta yaşayan Kader K. (46) bir süre önce babasından kalan boş eve geldi. Önce evin cam ve çerçevelerine kıran kadın, bazı eşyaları da dışarı attı. Kader K.’nin evinin penceresinde farklı zamanlarda sarıya ve pembeye boyanmış ölü kediler asılı olduğunu gören mahalleli büyük şok yaşadı. Kader K’nin ölü kediyi boyadıktan sonra pencere demirlerine asması cep telefonu ile kayıt altına alındı.

Sislide Korkunc Olay Oldurdugu Kediyi Boyadi Cama Asti 2

Akli Dengesinin Yerinde Olmadığı İddia Edilen Kadın : “Ben sanat yaptım, siz ne anlarsınız”

Akli dengesi yerinde olmadığı düşünülen kadın, mahallelinin tepkisi üzerine  “Ben sanat yaptım, siz ne anlarsınız” dedi. Mahalle sakinleri kedileri öldürüp boyayarak demirlere asan kadının davranışlarından oldukça tedirgin ve korkmuş olarak endişelerini dile getirdi. Mahalle sakini Yunus Arı, “Yaşlı bir kadın var. Arada buraya gelerek kediyi boyayıp bantladıktan sonra pencereye asıyor. Mahalleli olarak tedirginiz. Polise haber verdik” dedi. Diğer mahalle sakini İlkay Karaküçük, “Mahalleli olarak çok başvuran oldu. Kadın gözaltına alınmış. Sokağa rahatsızlık veriyordu. Ama bir hastalığı var mı yok mu bilmiyorum. Burada insanlara bağırıp sataşıyordu. İnsanlara zarar veriyordu. Bir gün ölü kediyi boyayıp şuraya asmıştı. Burası bayağıdır kullanılmayan bir yer. Kediyi kendisi öldürmemiş. İçeride ölü olarak bulmuş” diye konuştu.

Sislide Korkunc Olay Oldurdugu Kediyi Boyadi Cama Asti 3

‘Hayvanları Koruma Kanunu’na Muhalefet’ Suçundan Adli İşlem Başlatıldı

Mahalle sakinleri, kadının tedavi edilmesi için imza toplayarak yetkililere haber verildi. Kader K. polis tarafından gözaltına alınarak, hakkında ‘Hayvanları Koruma Kanunu’na muhalefet’ suçundan adli işlem yapıldı. Kader K. polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

KAYNAK : www.mynet.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Ambulansi Erzurumda da Hizmete Girdi

Hayvan Ambulansı Erzurum’da da Hizmete Girdi

Narkotik Kopegi Daxodan Basarili Uyusturucu Operasyonu

Narkotik Köpeği Daxo’dan Başarılı Uyuşturucu Operasyonu