in

Sincan’da Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Yakında Hizmete Giriyor!

Sincan Belediyesi, sokak hayvanlarının daha doğal ve modern bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için Polatlar Mahallesinde 1000 sokak hayvanı kapasiteli Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi inşa ediyor. Yaklaşık 42 bin m2 arazide yapımı devam eden merkez hizmete açıldıktan sonra vatandaşlar tarafından da ziyaret edilebilecek.

Sincan Belediyesi sahipsiz hayvanlara ev sahipliği yapıyor. Mücavir alan sınırları içinde bulunan sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlar için Sincan Belediyesi, Polatlar Mahallesi’nde 42 bin m2 arazi üzerinde Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi inşa ediyor. 10 Temmuz 2020 tarihinde yapımına başlanan ve halen yapımı devam eden merkezde can dostlarımız için birçok imkan sunuluyor.

SİNCAN GEÇİCİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ YAKINDA HİZMETE GİRECEK SİNCAN BELEDİYESİ GEÇİCİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ YAPIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sahipsiz, bakıma muhtaç canlar için en uygun refah koşullarına sahip; doğal ve modern barınma alanlarının yer aldığı merkezde sokak hayvanlarının her türlü bakım, teşhis, tedavi ve kısırlaştırma işlemleri de yapılacak. Ayrıca engelli hayvanların rehabilite süreçleri de Sincan Belediyesi tarafından yeni hizmete açılacak barınakta en uygun şekilde takip edilecek.

YENİ BARINAK 42 BİN METREKARE OLACAK, BİN CAN DOSTUNU MİSAFİR EDEBİLECEK

Merkezde; bakıma muhtaç hayvanlar için operatif müdahalelerde kullanılmak üzere ameliyathane, tedavilerde kullanılan ilaçları muhafaza etmek için eczane, güvenli ve kontrollü bir sedasyon için anestezi üniteleri, mamaların uygun ve güvenli bir şekilde saklanması için soğuk hava deposu da bulunuyor.

SİNCAN GEÇİCİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ YAKINDA HİZMETE GİRECEK SİNCAN BELEDİYESİ GEÇİCİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ YAPIM ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ

Hayvanlarımızın doğal yaşam ortamlarına en yakın şekilde yaşayacağı ve bakımlarının düzenli olarak yapılacağı tesis tamamlandığında bin sokak hayvanını misafir edebilecek.

“HER CAN BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Her canın kıymetli olduğunu dile getiren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Yeni yapılan tesisimiz hizmete açıldığında bin sokak köpeğini misafir edebileceğiz. Tesisimiz hayvan barınağı olma özelliğinin dışında, ameliyathane ve muayene hizmeti de verecek. Vatandaşlarımız için de ziyaret edebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri ortamlar da yer alacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ölen Yavrusu için Mezar Kazıp Başında Yas Tutan Köpek

Ölen Yavrusu için Mezar Kazıp Başında Yas Tutan Köpek

Gaziantep’te durdurulan araçtan makak cinsi maymun çıktı

Durdurulan Araçtan, Makak Maymunu Çıktı!