in

Sihirbaz Cem Aydın’ın Barınağa Gönderilen Köpeği Pafi Aileye Geri verildi

Sihirbaz Cem Aydın ve eşi Mehtap Aydın sosyal medyada maruz kaldıkları linç girişimi nedeniyle barınağa gönderilen köpekleri Pafi’ye kavuştu.

Sihirbaz Cem Aydın’ın köpeği Pafi ile “ironi olsun diye çekmiştim” dediği ve sosyal medya hesaplarında paylaştığı videosu, bir kısım hayvanseverin tepkisine neden oldu. Sonrasında bu  tepki  lince dönüştü ve köpek ailesinden alınıp barınağa gönderildi. Çekmeköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün  “köpekte tecavüz bulgusuna rastlanmamıştır” yönünde verdiği rapor ve ailenin iki gündür köpeğini almak için verdiği  mücadele sonucunda Pafi bugün ailesine geri verildi.

Olay, 25 Kasım’da Sihirbaz Cem  Aydın’ın köpeği  Pafi ile çektiği bir videoyu Youtube hesabına yükleyip ardından da  kısa versiyonunu sosyal medya hesaplarında “Erkenciyiz bugün” yazısı ile paylaştığı gönderiyle başladı.  Videoda köpeğiyle konuşan Cem Aydın,  “ Sana olan aşkımı toplum kaldıramaz. Toplum gitsin başka bir şey kaldırsın. Biz birbirimizi sevemeyecek miyiz? Biz sokak ortasında öpüşemeyecek miyiz?  Biz ele le tutuşamayacak mıyız? İnsanlar bize bakıyor korkusu ile nasıl yaşarın ben söyler misin? Biz aşkımızı itiraf edemeyecek miyiz? Toplum hazır değil mi buna? Ben seni sevemez miyim söyle? Zaten uzaylılar bu yüzden bizimle iletişime geçmiyor. Niye, bu toplum çok geri, bu toplum hiçbir şeye hazır değil. Biz birbirimize aşığız.” Videonun bu kısmına kadar  tiyatral bir durum sözkonusu iken, bu cümleden sonra söylediği ve gülmeye başladığı “Biz birbirimize aşığız. S.ktir lan ne aşığı ben bununla sevişirken kılı üstümde kalıyor. Birbirimizi seviyoruz.“ sözleri bir kısım hayvanseverin “kılı üstümde kalıyor” cümlesini “kanı üstümde kalıyor” şeklinde anlayıp bunu da “köpeğe tecavüz ediliyor” şeklinde yorumlanınca  tepki bir anda sosyal  medya linçine dönüştü.

Bir kısım hayvansever tarafından artık  o bir sapıktı. HAYDİ aranmış ve hızla harekete geçen HAYDİ Cem Aydın’ın karakola götürürken, pasaportu ile birlikte aldığı köpeği Pafi’yi de Çekmeköy  barınağına götürmüştü.

Mehtap Aydın: Diyelim ki biz hata yaptık, bunun cezasını Pafi mi ödemeliydi?

www.ajanimo.com olarak Cem ve Mehtap Aydın ile Kartal’daki İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’nda  görüştük.  Cem Aydın ve eşi Mehtap Aydın, hem kendilerine hem “çocuğumuz” dedikleri Pafi’ye bunu yaşatan hayvanseverler hakkında suç duyurusunda bulunuyorlardı.

Cem Aydın, polisler gelip “hakkında şikayet var, sen karakola geliyorsun köpeğini de barınağa götürüyoruz“ dediklerinde neler olup bittiğini anlayamıyor. Polisler geldiğinde eşi Mehtap Aydın evde yokmuş. Öğrendiğinde çıldırıyor. Mehtap Aydın, Pafi’ye o kadar düşkün ki, “Ben olsaydım Pafi’yi alamazlardı. Benim çocuğumu benden alıp buz gibi barınak ortamına kimse götüremezdi. Benim el bebek gül bebek büyüttüğüm çocuğuma kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. O 3 aylıktı bize geldiğinde. Çok farklıdır o. Bana da çok düşkündür. Biraz geç gelsek ya da o gün bir yere gitmiş olsak küser bize. Yemek seçen bir köpektir. Her mamayı yemez.  Bir yıl önce kaza geçirdiğinde ömrümden ömür gitti. Diyelim ki biz hata yaptık, bunun cezasını Pafi mi ödemeliydi? Pafi’ye bunu yapan kişiler kişi kendine hayvansever demesin. Hayvan severlik bu değil” diyerek isyan ediyor. Mehtap Aydın sözlerine şöye devam etti “Geldiğinden beri deliksiz uyuyor. Banyo yaptırdık. Veteriner hekime götürecektik sonuçta iki gündür barınakta. Sağlık kontrolünü yaptırmak için. Ama geldiğinden beri uyuyor. Kıyamadık. Cuma günü götüreceğiz.”

Kemal Sunal gibi olmak istedi, “Yedi Bela Hüsnü” nün düştüğü duruma düştü

Cem Aydın’a toplumun büyük bir kısmının vicdanını sızlatan hayvana tecavüzün, bu toplumda hala suç sayılmadığı için bizim kabuk bağlamayan bir yaramız olduğunu ifade ederek, bu videoyu neden çektiğini sorduğumuzda dedi ki;

Kemal Sunal gibi yapmak istedim. O  yaptığında toplum güldü. Ama ben güldüremedim. Demek ki yapamadım. Adım sapığa çıktı. Sosyal medyadan sürekli ağır eleştiriler, küfürler alıyorum. Bunlardan da daha ağırı benim komiklil olsun diye yaptığım ama başaramadığım bir video yüzünden Pafi hiç hak etmediği şeyler yaşadı. Buz gibi barınakta iki gün geçirdi. Bizim onu terk ettiğimizi düşündü. Sabah akşam eşimle barınağa gittik. Eşimin sesini duyduğu anda ağlamaya başlıyordu. Onu geri vermeyecekler diye çok korktum.”

 

Pamuk’un Bacaklarını Kesen Şahsın Cezası Belli Oldu!

Sevginin Engel Tanımadığını Hatırlatan 15 Haber