in

Seydişehir’de Hayvan Barınağına Saldırı: Hayvanlara Zarar Verip, Kulübeleri Parçaladılar

Konya Seydişehir’de kimliği belirsiz kişiler girdikleri köpek barınağında hayvanları yaralayıp, kulübelere zarar verdiler!

Sokaklarda her gün insanların şiddeti ile karşılaşan hayvanlar, barınaklarda da rahat bırakılmadı! Konya’nın Seydişehir ilçesinde köpek barınağına gren kimliği belirsiz kişiler köpeklere zarar verip yaralarken, kulübeleri de parçaladı!

Konya, Seydişehir, Demirciler Sanayi arkasında bulunan köpek barınağına giren kişi ya da kişiler hayvanları yaralayarak, barınağa zarar verdi. Barınakta bulunan kulübelerin kapılarını kırıp köpekleri yaralayan kişi ya da kişiler ayrıca arkalarında çok sayıda içki şişesi bıraktı.

seydisehirde hayvan barinagina saldiri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Konu hakkında konuşan hayvansever Leyla Sayar, “Seydişehir Belediyesinin öncülüğünde hayvan barınağı yapılmıştı. Bizlerde hayvanseverler olarak elimizden geldiğince maddi manevi destek vermekteydik. Ancak sorumsuz kişi ya da kişiler barınakların kapılarını zorlayarak açmışlar. Bu köpeklerden ne isterler bu vicdan yoksunu kişiler barınağın kulübesine zarar vermekle kalmamışlar, bazı hayvanları da yaralamışlar. Birinin de ayağını kırmışlar. Bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulunacağız. Yüce adalet önünde hesap verecekler.” diye konuştu.

seydisehirde hayvan barinagina saldiri 1

Sayar, yaralı hayvanların tedavilerinin yaptırmak üzere köpekleri veterinere götürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvanat Bahçesi Fazla Aslan ve Kaplanları Açık Arttırmaya Çıkardıöç

Hayvanat Bahçesi Fazla Aslan ve Kaplanları Açık Arttırmaya Çıkardı!

Binlerce Dağcının Hayatını Kurtaran Köpek Saint Bernard Hakkında Her Şeyöç

Binlerce Dağcının Hayatını Kurtaran Köpek Saint Bernard Hakkında Her Şey