in

Maçın Davetsiz Konuğu Eğlenceli Anlara Neden Oldu

Bölgesel Amatör Lig maçı öncesi sahaya giren sevimli köpek, önce sporcularla antrenman yaptı, ardından ikinci yarı başlamadan girdiği sahadan çıkmadı. Köpeğin uzun uğraşlar sonucu sahadan çıkartılması ile mücadele gecikmeli olarak oynandı

Bölgesel Amatör Lig’de yer alan Erzincan Ulalarspor, geçtiğimiz çarşamba günü Fırat Üniversitesi’ni ağırladı. Maç öncesi sahaya giren sevimli bir köpek önce Fırat Üniversitesi futbolcularıyla bir süre antrenman yaptı. Futbolcular tarafından kurulan üçgenin arasına giren köpek, topu kapmaya çalıştı. Ardından maçın ikinci yarısının başlama saati geldiğinde, köpek sahaya gelerek çimlere uzandı ve çıkmadı.

AW343994 10

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Stat Dışına Çıkınca Maç Yeniden Başladı

Sporcular, hakemler ve denetçiler, köpeği çıkarmak için uzun uğraş verdi fakat çabalar bir süre sonuç vermedi. Son olarak Fırat Üniversitesi futbolcusu Ebubekir Yardım, sevimli dostu stat dışına çıkarmayı başarmasıyla oyun başladı. Davetsiz misafir yüzünden ikinci yarı gecikmeli olarak başlayan karşılaşma, Fırat Üniversitesi’nin 3-0’lık galibiyeti ile sona erdiği öğrenildi.

AW343994 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ac Kalan Cizgili Sirtlan Koyun Ciftliginde Tel Orguye Takildi

Aç Kalan Çizgili Sırtlan Koyun Çiftliğinde Tel Örgüye Takıldı

Sokak Hayvanlarini Besledigi icin Darp Edildi

Sokak Hayvanlarını Beslediği için Darp Edildi