in ,

Sevimli Köpek Kendisi Sarnıçtan Kurtaran İtfaiye Erine Böyle Teşekkür Etti

Karaman’ın Ayrancı ilçesinde yaklaşık 8 metre derinliği bulunan tarihi su sarnıcına düşen yavru köpek, kendisini kurtaran itfaiye erini duygulandırdı. Yavru köpeği kurtaran itfaiye eri, arkadaşlarına köpeğin sevincin kucağına atladığını ve bunun üzerine az daha ağlayacağını anlattı.

Yazıyı görüntüle

Edinilen bilgiye göre, Ayrancı ilçesinde bulunan su dolu tarihi sarnıç içerisinde boğulmak üzere olay yavru köpeğin havlama sesini duyan vatandaşlar hemen itfaiyeden yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye giden Ayrancı Belediyesi itfaiye ekibi, yaklaşık 8 metre derinliği bulunan sarnıca merdiven indirdi. Merdiven yardımıyla sarnıca inen itfaiye eri Atakan Büyükkanat, yavru köpeği boğulmak üzereyken kurtardı. Tişörtünün içerisine yerleştirdiği yavru köpeği, dışarıya çıkaran Atakan Büyükkanat, köpeğin kendisini gördüğü andaki tepkisi nedeniyle duygusal anlar yaşadı.

Sevimli Kopek Kendisi Sarnictan Kurtaran Itfaiye Erine Boyle Tesekkur Etti 3 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sevinçten Üzerine Atladı

Arkadaşlarına yavru köpeği kurtardığı sırada yaşadıklarını anlatan Atakan Büyükkanat, aşağıya indiği sırada yavru köpeğin sevinçten üzerine atladığı ve bu durumun kendisini az daha ağlatacağını söyledi. Kurtarılan ve sağlık durumu iyi olan yavru köpek bırakılmasının ardından koşarak uzaklaştı. Köpeğin ise ağzı kapalı olan su sarnıcına nasıl düştüğü ise tespit edilemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nemrutun Kardes Ayilari icin Ogretim Gorevlisinden Uyari Geldi

Nemrut’un Kardeş Ayıları için Öğretim Görevlisinden Uyarı Geldi

Izmirde Yillar Sonra Ilk Kez Gorulen Kurt Sevindirdi

İzmir’de Yıllar Sonra İlk Kez Görülen Kurt Sevindirdi