in

“Sevimli Kedi İş Başında 2” Çizgi Filmi 26 Ağustos’ta Vizyona Girecek

İlk olarak televizyonda çizgi film olarak düşünülen filmin ikinci serisi “Sevimli Kedi İş başında 2 “ ismiyle sinema filmi olarak 26 Ağustos’ta gösterime girecek.

sevımlı-kedı-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çizgi filmin ilk serisinde kahramanımız, Don Gato arkadaşları ile müthiş bir macera ile karşımızdaydı. Meksika yapımı serinin ikinci ve devam filminde, sevimli kedinin arkadaşları ile nasıl tanıştığı anlatılıyor. Don Gato, arkadaşı Benny ile tanışana kadar, sokaklarda suç ile dolu bir yaşam sürdürür. Hırsızlık da dahil olmak üzere, bir kedi olarak birçok suça karışır. Ancak yeni arkadaşları onu değiştirmiştir. Ancak Don Gato’nun bu rüya gibi yaşamı çok sürmeyecektir. New York şehrinin azılı suçlularından bir tanesi olan ve herkesin kendisinden korktuğu Bay Dev ile karşılaşır. Bu aşamadan sonra başı derde girer ve bu durumdan arkadaşlarının da yardımı ile kurtulmaya çalışır. Don Gato’nun önünde iki seçenek vardır. Kötülük yapmamak için büyük bir mücadele verecek ya da eski yaşamına geri dönecektir.

sevımlı-kedı-3

26 Ağustos’ta gösterime girecek olan filmin yönetmeni, Andres Couturier. Animasyon türünde olan filmin senaryosu; Douglas Langdale, James Krieg ve Jorge Ramirez Suarez üçlüsüne ait. Filmin yapımcılığını; Fernando De Fuentes ve Jose C. Garcia De Letona üstleniyor.

90 dakika kadar süren filmin seslendirmesini ise; Fatih Özacun, İlham Erdoğan, Özgür Özdural, Ali Çorapçı, Sinan Divrik gibi sanatçılar yapıyor.

sevımlı-kedı-4

Çocuklara ve yetişkinlere, hayvanların hayatı üzerinden mesaj vermeye çalışan filmlerden bir tanesi olan çizgi filmin devamı en az birinci bölüm kadar heyecanlı olacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan ters dıslı fıl

Malezya’da Ters Dişli Fil Bulundu

one cıkan yaralı leylek

Malatya’da Çocuklar Kanadı Kırık Leyleğe Bakıyor