in

Kendini Köpek Sanan Sevimli Buzağı Golyat

Cow1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Golyat, Dane ve arkadaşı Leonidas’tan hemen birşeyler kapmış. Doğduğundan son derece hasta ve süt içecek hali bile olmayan buzağı Golyat’a Shaylee Hubbs, evde bakmaya karar vermiş ve Golyat’ı evine almış. Hemşire desteğiyle, Hubbs onun tekrar sağlığına kavuşması için çok uğraşmış. Evin cana yakın köpeği Leonidas, tedavi sürecine destek olmuş ve Golyat kısa sürede iyileşmiş. Shaylee’nin söylediğine göre; “Leonidas küçük ineğin ayağa kalkması için onu yalamış ve sürekli dürtmüş.”

Cow3

Bir gün ahırdaki hayvanları beslemek için evden ayrılmışlar ve döndüklerinde evde Golyat’ı bulamayınca endişelenmişler. Panik içinde açık kapıları kontrol etmişler. Salona girdiklerinde ise harika bir manzarayla karşılaşmışlar; Golyat kanepede uzanıyormuş.

Cow2

Fotoğrafını çekip sosyal medyada yayınlayan Hubbs, bu durumdan rahatsız olmadıklarını dile getiriyor. Her iki tarafta hallerinden oldukça memnun.
Çoktan internet fenomeni olan Golyat köpek davranışlarına benzer eğilimler gösteriyor, köpek maması yiyor ve evde oldukça rahat tavırlar sergiliyor. Çeşitli hayvanlara sahip olan Hubbs ailesi ise, onu çenesinin altından seviyor, şirin buzağı bu durumdan son derece mutlu görünüyor.

Cow4

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ajanbrain

Hayvan Gibi Geliyoruz…

köpek1

Maceracı Köpeklerin Eğlenceli Kampanyası