in

‘Seslere Karşı Duyarlı’ Programda Bu Kez Havlama Sesi Duyuldu

Habertürk kanalında ekranlara gelen, Veysi Ateş’in sunduğu; İsmail Saymaz, Aytunç Ekin, Mete Yarar ve Oral Çalışlar’ın konuk olduğu programda köpek havlaması duyuldu. Bunun üzerine sunucu Veyis Ateş de dahil tüm stüdyo kahkahalara boğuldu.

Habertürk kanalında yayınlanan ve Veyis Ateş’in sunup yönettiği Habertürk  Gündem programının dün akşamki konukları gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü gazetesi yazarı Aytunç Erkin, Posta gazetesi yazarı Oral Çalışlar, Emekli asker Mete Yarar ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu oldu. Veyis Ateş’in sunduğu programlarda daha önce yaşanan yellenme krizlerinin ardından bir garip ses daha duyuldu.

KÖPEK HAVLAMASI DUYULDU

Mete Yarar’ın Ayasofya’nın açılışı ve Atatürk’e edilen hakaretlere ilişkin konuştuğu sırada köpek havlama sesi duyuldu.

Havlama sesi Oral Çalışlar’ın mikrofonundan gelirken, Ateş araya girip, daha önceki programlarda yaşanan yellenme kazalarına atıfta bulunarak “Oral abi, bu program seslere karşı duyarlı bir program. Dolayısıyla bunun bir köpek sesi olduğunu lütfen senden duymak isteriz” diye belirtti.

Konuklar olayı kahkaha ile karşılarken, Oral Çalışlar da, “Evet benden geliyor. Adadayım” diyerek köpek sesinin kendi mikrofonundan geldiğini doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dana

Ayağından İş Makinesine Bağlanıp Eziyet Edilen Dana

Yaralı Kediyi Jandarmanın Dikkati Kurtardıöç

Yaralı Kediyi Jandarmanın Dikkati Kurtardı