in ,

Sel ve Yangın Felaketinde Zarar Gören Hayvanların Bakımı Türk Veteriner Hekimleri Birliği Tarafından ÜcretsizYapılıyor

Afet bölgelerindeki yaralanan hayvanlar, herhangi bir şekilde annesini kaybeden yavrular, kediler, köpekler, bütün hayvanların bakımı, Türk Veteriner Hekimleri Birliği’nce ücretsiz olarak sağlanıyor. Bartın, Karabük, Zonguldak illerindeki hayvanlara, Zonguldak Bölge Veteriner Hekimliği Odası ücretsiz bakıyor.

Ege, Akdeniz ve Batı Karadeniz‘deki yangınların ardından, Batı Karadeniz Bölgesi’nde meydana gelen sel felaketlerinde de çok sayıda can kaybı yaşanırken, hayvanlarda zarar gördü. Türk Veteriner Hekimleri Birliği de sel felaketinde zarar gören hayvanlar için harekete geçti. Hayvanların bakımını üstlendi. 

Sel Felaketinde Zarar Goren Hayvanlara Yardim Eli

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bartın, Karabük ve Zonguldak’daki Hayvanlara ZBVHO Bakıyor

Konu ile ilgili bilgi veren Zonguldak Bölge Veteriner Hekimliği Başkanı Önder Alkan, “Bizim odamız Bartın, Karabük, Zonguldak illerini kapsıyor. Afet bölgelerindeki yaralanan hayvanlar, herhangi bir şekilde annesini kaybeden yavrular, kediler, köpekler, bütün hayvanların bakımı, Türk Veteriner Hekimleri Birliği’nce sağlanıyor. Biz, Zonguldak Bölge Veteriner Hekimleri Odası (ZBVHO) olarak üstlendik. Şu anda annesini kaybetmiş bir buzağımız var. Köpekler, kediler var ”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Citlere Takilan Kargayi Ciftlik Calisani Kurtardi 1 1

Çitlere Takılan Kargayı Çiftlik Çalışanı Kurtardı

Ucamayan Leylegin Yanindan Yetkililer Gelene Kadar Ayrilmadi 1

Uçamayan Leyleğin Yanından Yetkililer Gelene Kadar Ayrılmadı