in

Sel Nedeniyle Oluşan Adacıkta Mahsur Kalan Köpek 4 Gün Sonra Kurtarıldı

Balıkesir’in Sındırgı ilçesi Simav Çayı’nda selde 4 gündür mahsur kalan itfaiyeyi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sındırgı itfaiye ekipleri kurtardı.

4 gündür süren aşırı yağışlar nedeniyle Simav Çayı‘nda sel oluştu. Bunun üzerine Binmurt mevkiine yakın bir alanda oluşan adacıkta bir köpek mahsur kaldı. 4 gündür mahsur kaldığı belirtilen köpek Çılbırcı Mahalle sakinlerinin itfaiye ekiplerine bildirmesi ile birlikte kurtarıldı.

Itfaiye Ekipleri Sel Nedeniyle Mahsur Kalan Kopegi Sahibine Teslim Etti..

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Özel kıyafetler ve önlemler ile dereye giren Sındırgı itfaiye amiri köpeği bulunduğu noktadan alarak kıyıya çıkardı. Doğal şehir Sındırgı’da doğal yaşama ve hayvanlara olan sevgi bir kez daha gözler önüne serildi.

Itfaiye Ekipleri Sel Nedeniyle Mahsur Kalan Kopegi Sahibine Teslim Etti.

“Dört gündür mahsur kalan köpeği kurtardık.”

Mahsur kalan köpeği kurtarıp sahibine teslim eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sındırgı itfaiye amiri Mehmet Ali Kocakaya, “Sındırgı itfaiyemize gelen ihbar üzerine, Sındırgı Simav Çayı üzerinde selden dolayı oluşan adacıkta dört gündür mahsur kalan köpeği kurtardık. Sahibine teslim ettik. Sındırgı itfaiye olarak tüm vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. İtfaiye candır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oznur Kopek Her Seye Ragmen Hayata Tutundu 1

‘Öznur’ Köpek Her Şeye Rağmen Hayata Tutundu

Izinsiz toplanan 346 orkideye 160 bin TL ceza

İzinsiz Çiçek Toplayan 2 Kişiye 160 Bin Lira Ceza Kesildi