in

Scorp ve ÜNİHAK İşbirliğiyle Sokak Hayvanları Susuz Kalmıyor

Scorp, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ÜNİHAK (Üniversiteler Arası Hayvanları Koruma Topluluğu) ile birlikte hayvanlar için 200’den fazla evin kapısına su koydu.

su--2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Scorp, geçtiğimiz Temmuz ayında ÜNİHAK (Üniversiteler Arası Hayvanları Koruma Topluluğu) ile beraber Scorp kullanıcılarının birlikte başlattıkları  “#SuKoyverme  #SukoyMeydanOku” kampanyası ile birlikte 200’den fazla evin önüne sokak hayvanlarına gösterdikleri duyarlık sebebiyle, su koyuyor.

su-5

200 kullanıcının birbirine meydan okuması üzerine, kapılarının önüne ve sokak başlarına hayvanlar için doldurulmuş su kapları koyması ile beraber yaklaşık 200’den fazla lokasyonda sokak hayvanları unutulmamış ve susuzluk çekmemiş oluyor.

ÜNİHAK ,2015 senesinde kurulan ve bünyesinde 25 üniversitenin Hayvan Hakları ve Doğal Yaşamı Koruma Kulüplerini bulunduruyor.

su-3

Kullanıcılar kapılarının önlerini sokak hayvanları için bir kap su koyarken konu ile ilgili en içten düşüncelerini de paylaştı;

’Malum havalar çok sıcak biz evdeyiz ama onlar değil…’’

‘’Hadi bakalım ben oğlumun suyunu mamasını verdim sıra aşağıdaki arkadaşlarında’’

‘’Maalesef dünyadaki tüm hayvanlar benim kucağımdaki kadar şanslı olmuyor sizlerden tek ricam kullanılmış bir yoğurt kabını alın ve içine su koyun onların yüzündeki mutluluğu görmeye gerçekten değer…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedi olimpiyat

Olimpiyat Oyunlarına Kediler Damgasını Vurdu

kaplan2

Dünyanın En Yaşlı Kaplanı ‘Machli’ Yaşama Veda Etti