in

Sapanca’daki Vahşet Sonrası Hayatını Kaybeden Köpek İçin Tüm Türkiye’den Tepki Yağdı

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde ormanlık alanda bacakları kesilmiş halde bulunan ve İstanbul’da ameliyat edilen yavru köpek, kurtarılamadı. Minik yavrunun öldüğünün sosyal medyada duyulması ardından tüm Türkiye tepkisini göstererek bunu yapan caninin bulunmasını istedi.

Sakarya’nın  Sapanca ilçesinde ormanlık alanda bacakları kesilmiş halde bulunan ve İstanbul’da ameliyat edilen yavru köpek, kurtarılamadı. Yavru köpek, İstanbul Ataşehir’de bulunan havyan hastanesine getirilmişti. Hastane yetkilileri sosyal medyada yaptıkları paylaşımda, “Gerçekten çok üzgünüz. Elimizden gelen herşeyi yaptığımız belirtmek isteriz.  Maalesef talihsiz yavrumuzun o minik vücudu operasyonu kaldıramadı. Kendisini kaybettik” dedi.

bacaklari kesilen yavru kopek istanbulda ameliyat edilecek 3925 dhaphoto3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“İNSAN TARAFINDAN YAPILDIĞINI GÖSTERİYOR”

“Tabii ki de hayvanın bu operasyonu kaldırabilmesi de önemli” diyen Bertuğ Çiftçi, “Şu an ameliyata girebilecek durumda. Hayvandaki yaralara bakıldığında kesici bir aletle düz kesiklerin oluştuğu belli. Burada bizim düşüncemiz kemikleri kırabilecek tarza balta gibi aletler olabileceği. Düzensiz kesikler yok. Bu da bize insan tarafından yapıldığını gösteriyor” dedi.

TÜM TÜRKİYE’DEN TEPKİ YAĞDI “BUNU YAPAN CANİ BİR AN ÖNCE BULUNSUN”

Minik yavrunun ölümü sonrası sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü. Ünli isimlerden, siyasetçilere, magazin dünyasından, futbolculara kadar bir çok isim yavru köpeğe yapılan şiddeti kınarken, bir an önce olayın failinin bulunmasını istedi.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI

https://twitter.com/basak_dizer/status/1007731202097283072

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yolkenarindauyuyankopeginustuneasfaltdoktuler 1

Hindistan’da İşçiler, Yol Kenarında Uyuyan Köpeğin Üstüne Asfalt Döktü!

sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu: Yavru Köpeğe Uyguladıkları Vahşetle, Ölümüne Yol Açan Alçakları Şiddetle Kınıyorum