in

Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı Yavru köpekle İlgili Soruşturma Başlattı

Sapanca’da ormanlık bir alanda tüm uzuvları bedeninden ayrılmış halde bulunan yavru köpek ile ilgili Sakarya Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde ormanlık alanda ayakları kesilmiş halde bulunan ve tedavi altına alındıktan sonra ölen yavru köpeğe ilişkin Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı.

Sapanca’da ormanlık bir alanda tüm uzuvları bedeninden ayrılmış halde bulunan yavru köpek ile ilgili Sakarya Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

bacaklari kesilen yavru kopek istanbulda ameliyat edilecek 3925 dhaphoto3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Küçük köpeğin hayatını kaybetmeden önceki fotoğraflarının Cuma akşamı sosyal medyada hızla yayılması sonrası Sakarya Valiliği de açıklama yaparak, konunun araştırıldığını duyurdu.

Vali İrfan Balkanlıoğlu yaptığı ilk açıklamada “İlk bulgular bir iş makinesinin köpeğin bacaklarını kopardığı yönünde. Çok yönlü araştırılıyor.” ifadesini kullandı.

İnfial yaratan olaya sosyal medya kullanıcıları da #HayvanaSiddetSuctur etiketi altında yaptıkları paylaşımlarla tepkilerini gösterdi.

Havyana karşı işlenen suçların artırılmış cezalar ile anayasaya alınması talebi dile getiriliyor.

 

SAKARYA VALİSİ’NDEN YENİ AÇIKLAMA

Sakarya’da, uzuvları kesilmiş halde bulunan ve tedavi altına alındıktan sonra ölen yavru köpek hakkında Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu yeni açıklama yaptı. Daha önce ‘bulgular bir iş makinesinin köpeğin bacaklarını kopardığı yönünde’ diyen Vali “İl jandarma Komutanı’na emir verdim. Adam öldürmüş katil gibi faillerini bulun diye” dedi.

Sapanca’daki Vahşet Sonrası Hayatını Kaybeden Köpek İçin Tüm Türkiye’den Tepki Yağdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gecekopek

Kadiköy’de Gece Köpek’e Tecavüz Eden Sapık Suçunu İtiraf Etti, Serbest Bırakıldı!

kopegepompalitufakleatesetti

Kuşadası’nda Hayvan Düşmanı Şahıs Köpeğe Pompalı Tüfekle Ateş Açtı!