in

“Şanslı” Köpek Yuvasına Kavuştu

3 ayağı felçli Şanslı’nın tedavisi bitti Almanya’da yaşayan Feride Demircan Şanslı’yı sahiplendi.

"Şanslı" Köpek Yuvasına Kavuştu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

TÜRKİYE’NİN yakından tanıdığı “Şanslı” köpek, sıcak bir yuvaya kavuştu. Türkiye’nin yakından tanıdığı ‘Şanslı’ köpek, Almanya yolcusu. Sokakta annesi, kardeşleri ölen ve üç ayağı felç olarak Gölbaşı Hayvan Barınağı’na bırakılan Şanslı’nın tedavisi tamamlandı. Ankara’daki özel bir veteriner kliniğinde 1 yıla yakın tedavisi devam eden Şanslı hem yazlık hem de kışlık yeni bir sıcak yuvaya kavuştu.

“ONA ÇOK BAĞLANDIM”
Bu süreçte Şanslı’ya sahip çıkan Ilgın Bektaş, “Yaklaşık 2 yıl önce barınağa gitmiştim. Orada Şanslı ile karşılaştım gözlerimin içine baktı ve onun yaşam azmi beni çok etkiledi. O mücadeleci bir yapıda, bütün olumsuzluklara teslim olmamıştı bu beni etkiledi ve bu nedenle onu evlat edindim. Uzun bir birliktelik sonuncunda sağlık durumun da, her ne kadar yürüyemese de büyük ilerleme kaydedildi. Ona çok bağlandım. Ancak öğrenci olduğumdan ona evde gerekli bakımı sağlayamayacağımızdan sosyal medyada onun yaşam hikâyesinden etkilenen ve onu 1 yıldır isteyen Feride Demirel Demircan hanıma vermeye karar verdim. Bu karar benim için çok zor oldu ancak Şanslı için en iyi olanı düşünmek zorundaydım. Binlerce kilometre uzakta olacak ancak onu hiç unutmayacağım ve elimden geldiğince onu ziyaret edeceğim” dedi.

"ŞANSLI" KÖPEK YUVASINA KAVUŞTU 3 AYAĞI FELÇLİ ŞANSLI'NIN TEDAVİSİ BİTTİ ALMANYA'DA YAŞAYAN FERİDE DEMİRCAN ŞANSLI'YI SAHİPLENDİ

TEDAVİSİ ALMANYA’DA SÜRECEK
Şanslı’nın yaşam mücadelesinden etkilenen Feride Demirel Demircan ise, “Şanslı’nın yaşam hikâyesi beni çok etkiledi, kendisini yaklaşık 1 yıldır sosyal medyadan takip ediyorum. 2015 Nisan ayında Almanya’dan onu ziyarete geldim tedavisi devam ettiğinden geri döndüm. Şu an Balıkesir Altınoluk’a Şanslı geldi, biraz havaların ısınmasını bekleyeceğim ve onunla beraber Almanya’ya gideceğiz. Orada tedavisi devam edecek ve sıcak bir yuvaya kavuşacak. Ona bütün sevgimi vereceğim. Bir gün Şanslı’nın yürüyeceğine inanıyorum” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lovee 1

Yetenekli Ellerden Çıkan Farklı Tasarımlar

selfie

Selfie Dediğin Böyle Çekilir