in ,

Salihli OSB’deki Firmalardan Minik Dostlara Mama Desteği

Manisa’nın Salihli ilçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet gösteren dört mama firması can dostlar için mama bağışında bulundu.

Kedi ve köpek maması üretiminde Türkiye’nin üretim üssü haline gelen Salihli Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan firmalar Salihli Belediyesinin şehir merkezi dışında bulunan şantiyelerindeki ve Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki can dostların gıda ihtiyaçları için kuru mama desteği sağladı. Bölge Müdürlüğünün öncülüğünde gerçekleştirilen mamalar, Bölge Müdürlüğünün İdari İşler Sorumlusu Özkan Özboyacı ve Yönetici Asistanı Mustafa Gökhan Ataoğlu tarafından, Salihli Belediyesinin şantiyelerinin ve hayvan barınağının yetkililerine teslim edildi.

AW328661 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Hassas Davranışlarından Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Firmaların yapmış oldukları mama bağışından memnuniyet duyduklarını ifade eden Salihli OSB Müdürü Çağrı Duygu Firmalarımıza bu ince ve hassas davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Mama bağışlarının yerlerine ulaşmasında lojistik desteği sağlayan Norm Holding ve Baloğlu Gıda’ya da ayrıca teşekkürlerimizi sunarız” dedi.
Duygu “Sanayi bölgemizde bulunan bütün firmalarımız ile toplumumuzda önem arz eden konular üzerinde çalışmalarımız devam edecek” dedi.

AW328661 06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EDINIL1 1

Yavru Köpekten Kendisini Kurtaran Polise Sevgi Gösterisi

Kirlangiclarin Lambalara Yaptigi Yuvalara Ozen Gosteren Yuvacik Koyu

Kırlangıçların Lambalara Yaptığı Yuvalara Özen Gösteren ‘Yuvacık’ Köyü