in

Saldırgan Davranış Şikayetinin Nedeni Beton Altında Mahsur Kalan Yavrular Çıktı

Edirne’de saldırgan davranışlar sergilediği yönünde şikayetleri üzerine bölgeye giden Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, bambaşka bir sürpriz ile karşılaştı

Edirne’de TOKİ konutları sakinlerinin, bir köpeğin saldırgan davranışlar sergilediği yönünde şikayetleri üzerine bölgeye giden Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, beton kaldırımın altından köpek seslerinin geldiğini fark etti.

beton-altindaki-yavru-kopekler-kurtarildi-9494894_o

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yapılan incelemede son günlerde saldırganlaşan köpeğin, merdiven boşluğundan kaldırım altına ilerleyerek burada yavruladığı ve yavrularının da beton kaldırımın altında mahsur kaldığı anlaşıldı. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun da eşlik ettiği kurtarma çalışmalarında ekipler, bölgeyi kazarak içeride bulunan 5 yavru köpeği çıkardı. Yavru köpekler Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı’na götürülerek, tedavileri yapıldı.

beton-altinda-mahsur-kalan-yavru-kopekler-kurtarildi-272602-5

Site sakinlerinin beton kaldırımın altında bir yavru köpeğin daha olduğunu belirtmesi üzerine tekrar olay yerine giden ekipler, yaptıkları incelemede yavru köpeğin betonun altından çıktığını tespit etti. Yavru köpek çevreye yapılan arama sonucunda bulunarak, barınağa götürüldü.

beton-altinda-mahsur-kalan-yavru-kopekler-kurtarildi-272605-1

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Merdiven boşluğundan kaldırım altına girmeyi başaran köpek, burada yavrulamış, 6 yavru köpek bu alanda mahsur kalmıştı. Gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışma sonucunda yavru köpekleri buradan çıkarmayı başardık. Hepsinin sağlık durumları iyi. Bir süre bizim misafirimiz olacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avını Sesle Felç Eden Karides Türüne Rock Grubu Pink Floydun Adı Verildiöç

Avını Sesle Felç Eden Karides Türüne Rock Grubu Pink Floyd’un Adı Verildi

İnstagramın Takip Edilesi 15 Kedi Hesabı

Instagram’ın Takip Edilesi 15 Kedi Hesabı