in

Sakarya’da Vahşet! Yavru Köpeğin Bacakları ve Kuyruğunu Kesip Ormana Attılar

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde, ormanlık alana köpekleri beslemeye gidenler, bacakları ve kuyruğu kesilmiş yavru köpeği görünce şok yaşadı. Veterinere götürülen köpek ilk tedavisinin ardından İstanbul’da bir kliniğe gönderildi.

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde, ormanlık alana köpekleri beslemeye giden hayvanseverler, bacakları ve kuyruğu kesilmiş yavru köpeği görünce şok yaşadı. Veterinere götürülen köpek ilk tedavisinin ardından İstanbul’da bir kliniğe gönderildi.

bacakları kesilen yavru kopek 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dün, Sapanca Yüzevler Mahallesi’nde ormanlık alandaki köpekleri beslemeye gidenler, bir köpeğin yerde kıvrandığını gördü. Yavru köpeğin bacakları ve kuyruğunun kesildiğini göen hayvanseverler, şok yaşadı. Köpek, Sapanca’da veteriner hekim Onur Çakmak’a götürüldü. Onur Çakmak köpeğe müdahalede bulundu. Köpeğin bacakları bandaja alınarak tedavisi için İstanbul’da bulunan bir veteriner kliniğine gönderildi.

bacakları kesilen yavru kopek 3

Yaşadıkları şoku üzerlerinden uzun süre atamayan hayvan severlerden biri, “Bunu yapan insan olamaz. Allah belasını versin, katiller. Bir an önce bu tür suçlar için ağır cezalar verilmesi konusunda çalışma hızlandırılmalı. Lanet olsun. İnsanlık dışı bu olayı yapan insan görünümlü mahlukatlara” ifadelerini kullandı.

bacakları kesilen yavru kopek 1

Köpeğin sosyal medyada paylaşılan yayınlanan ve kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenen görüntüleri sosyal medyada infial yarattı. Hayvanseverler, güvenlik güçlerini arayarak konuyla ilgili şikayette bulundu.

 

Sapanca’daki Vahşet Sonrası Hayatını Kaybeden Köpek İçin Tüm Türkiye’den Tepki Yağdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

faytoncular hayvanseverlere saldirdi polis havaya ates acti

Faytoncular Hayvanseverlere Saldırdı; Polis Havaya Ateş Açtı

Bilimsel araştırma için verici takılan leylek

Bilimsel Araştırma İçin Verici Takılan Leylek, 2300 Euro Telefon Faturası Getirdi