in

Sakarya’da 5 Yavru Köpek Ölü Bulundu

SAKARYA Üniversitesi kampüsünde beslenen 5 yavru köpek, ölü bulunurken, 2 köpek ise veteriner kliniğine götürüldü. Karapürçek ilçesinde ise ayağında yara oluşan ve hayvanseverlerin asit döküldüğünü iddia ettiği köpek, tedaviye alındı.

Sakarya Üniversitesi kampüsünde köpekleri besleyen Sibel Arın Sezer, sabah hayvanlara bakmaya gittiğinde 5 yavru köpeğin telef olduğunu gördü. Sezer, 2 yavru köpeği ise veteriner kliniğine götürdü. Köpeklerin ölü bulunca gözyaşlarını tutamadığını belirten Sezer, hayvanların zehirlendiğini iddia etti.

sakaryada 5 yavru kopek olu bulundu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sezer, “Bugün bayramın 3’üncü günü ve baktığım yavrularıma hiç acımadan kıymışlar. 5 ölü, 2’si klinikte yaşam mücadelesi veriyor. Hiç vicdanınız sızlamadı mı? Daha 8 yavrum eksik. Ne ölülerini bulabildim ne dirilerini. Kim bilir nerede can çekişerek öldüler? Kim yaptıysa Allahım bin türlü senin belanı versin. Rabbim seni taş etsin. Utanıyorum artık insan olmaktan” dedi.

sakaryada 5 yavru kopek olu bulundu 9266 dhaphoto1

Öte yandan Karapürçek’te ayağında yara oluşan sokak köpeği ise hayvanseverler tarafından veteriner kliniğine götürüldü. Hayvanseverler, köpeğin ayağına asit döküldüğünü iddia etti. Hayvanın kliniğe getirildiği görüntüler, sosyal medyadan paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sapancada vahsetin failinin bulunmasi icin seferberlik 1103 dhaphoto11

Sapanca’da Vahşetin Failinin Bulunması İçin Seferberlik, Bir Kepçe Operatörü Gözaltına Alındı

sakarya kopeginbacaklarinikeseniscitutuklandi

Sapanca’da Köpeğin Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen Operatör Adliyede