in

Şahsi Odaya Sahip Dünyanın En Şanslı Köpeği Pancho

Dünyanın en şanslı köpeklerinden biri sayılabilecek Pancho’nun, sade ve şık bir şekilde dekore edilmiş özel odasını gördünüz mü?

pancho1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İnsanlar yeni ev arayışlarında ya da yeni bir ev inşa edecekleri zaman oda sayısına ve nasıl yerleşeceklerine dikkat ederek planlamalarda bulunurlar. Genellikle evlerinde bir hayvanla yaşayanların tercihleri bahçeli evler olur. Peki kaç kişi beraber yaşayacağı hayvan dostu için özel bir oda tasarlama planı yapar?

pancho2

ABD’de yaşayan Will Ridgon, emekli teyzesinin Pancho isimli Chihuahua cinsi köpeğinin özel odasının fotoğraflarını ve hikayesini Boredpanda.com’da paylaştı. Ridgon, 30 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra emekli olan teyzesinin yeni bir eve yerleşmeye karar verdiğini ve köpek dostu için de yeni evinde özel bir oda tasarladığını söyledi.

pancho3

Merdiven altında Pancho’nun boyutlarına göre hazırlanmış oda adeta insanlar için ayrılan özel odalara benziyor. Pancho’nun odasında hiçbir ayrıntı unutulmamış.

pancho4

Merdiven altında kalan bu özel odada Pancho’nun özel yatağı, bir komidin, duvarda tablo, altın kaplamalı lüks yatak başları, yatağında özel battaniyesi, yatağın başucundaki duvarda şapka asmak için dekoratif geyik boynuzu şeklinde bir askı bile bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maltepedeki Bir Site Uygulamalarıyla Hayvansever Sakinlerini Bezdirdiöç

Maltepe’deki Bir Site Uygulamalarıyla Hayvanseverleri Bezdirdi

bienal boncukeşek

Bülent Eczacıbaşı: Çok İyi Mezbahaya Yolladık, Nefis Sucuklar Yapıldı!