in

Sahipsiz Hayvanlar Belediyenin Korumasında

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yaralanan hayvanları da sahipsiz bırakmıyor. Vatandaşlar tarafından gelen ihbarları değerlendiren Büyükşehir Belediyesi 2 adet kurt yavrusu ile kartal, kerkenes kuşu, tavşan ve kaderine terk edilen bir atın tedavilerini gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi bir yandan şehri imar ederken diğer taraftan da şehirde bulunan yardıma muhtaç canları da unutmuyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne yapılan bir ihbar üzerine ekipler Çorakçılar Parkı’nda kendi kaderine terk edilen yaralı atı Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi Polikliniklerine getirerek tedavisine başladı. Yıl boyunca onlarca hayvanı tedavi eden Büyükşehir Belediyesi yaz dönemlerinde artan hayvan yaralanmalarında gerekli tüm tedavileri yapıyor.

Sahipsiz Hayvanlar Belediyenin Korumasında 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

BAKIMLARININ ARDINDAN DOĞAL ORTAMLARINA BIRAKILACAKLAR

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerince Büyükşehir Belediyesi’ne getirilen iki tane kurt yavrusu, Kerkenes Kuşu, kartal ve aralarında yabani tavşanında bulunduğu canların Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi Polikliniklerinde kontrol ve bakımları yapılıyor. Bakımlarının tamamlanmasını ardından canlar doğal ortamlarına geri bırakılacak.

Sahipsiz Hayvanlar Belediyenin Korumasında 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Eşya Gibi Çöpe Atılan Tümörlü Köpeköç

Bir Eşya Gibi Çöpe Atılan Tümörlü Köpek

‘Aslan Yürek Kedinin’ İki Köpeğe Saldırdığı Anlar

‘Aslan Yürek Kedinin’ İki Köpeğe Saldırdığı Anlar