in

Sahiplendirdikleri Engelli Köpeği Petshop’a Götürüp İstediği Herşeyi Satın Alan Güzel İnsanlar

Yaşlı olduğu için sokağa terkedilen, sokaklarda geçirdiği kaza sonucu bir ayağını kaybeden ‘King’ köpeğin hayata yeniden tutunmasını sağlayıp, sahiplendiren güzel insanlar

Köpekler yaşlandıkça maalesef tüm canlılar gibi daha fazla ilgi ve bakıma muhtaç oluyor. Bazı bilinçsiz hayvan sahipleri küçük yaşta aldıkları bu hayvanları, sonrasında bakımı zor geldiği için sokağa, ya da ormanlık bir alana bırakıyor. İşte ‘King’ köpekte yaşlandığı için bu acı durumu yaşayan binlerce köpekten sadece biri.

King 12 yaşında sokağa atılmış bir köpek. Terkedilen King için hayat sokakta daha zor bir hal alıyor ve yaşadığı kaza sonucu bir ayağını kaybediyor. Tedavisi sonrası 3 bacağıyla hayata tutunmaya çalışan King’in yardımına ise güzel insanlar insanlar yetişiyor.

Engelli köpekleri sahiplendiren Dogs Day Out isimli programın sunucusu Rocky Kanaka’nın King’in yaşadıklarını öğrenmesinin ardından köpeğin hayatı bir anda değişiyor.

engelli kopek king 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rocky Kanaka, sahiplenilmesi zor olan köpeklerin sahiplenilmesini sağlamayı amaçlayan bir program yapıyor. King ile özel olarak ilgilenen Kanaka, ona bir yuva bulmak için bütün ekibiyle birlikte bir yuva aramaya başlıyor. Ve güzel habere kısa zamanda ulaşıyorlar. Ona yeni bir yuva bulunmuştu ve artık ekibin son görevi onu yeni yuvasına sağ Salim teslim etmekti.

engelli kopek king 2

Rocky ve ekibi, King’i yeni insan dostuyla tanıştırmaya götürmeden önce bir Petshop’a götürmeye karar verir. Petshop’a götürülen King mutluluktan havalara uçarcasına etrafta gezinmeye ve gördüklerini koklamaya başlar. King için yeni alışverişler yapan ekip, onun isteğini kırmayarak kokladığı herşeyi de satın alır.

engelli kopek king 3

Alışveriş sonrası hayata yeniden başlayacağı ailesinin yanına doğru yola çıkarılan King, yeni hediyeleri ve oyuncaklarıyla artık bir ömür boyu birlikte yaşayacağı ailesine teslim edilir.

İşte Rocky Kanaka’nın King ile olan aşırı sevimli o anları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedilipeyzaj

Ölen Kedisini İlginç Bir Peyzaj Photoshopu ile Yaşatmaya Devam Eden Sanatçı

Dereye Düşen Köpek Güçlükle Kurtarıldıöç

Dereye Düşen Köpek Güçlükle Kurtarıldı