in

Şahin Tepesi’nden Sokak Hayvanları Duyarlılığı

Şahin Tepesi dizisinin başrol oyuncularından Aybüke Pusat: “İyi şartlarda yaşamak her canlının hakkıdır. Yaralı canların sesi olmak zorundayız. Vicdanımızla hareket etmeliyiz. Lütfen onları barınaklara terk etmeyin. “

Atv’de yayınlanan ‘Şahin Tepesi’ adlı dizinin iki aşığı ‘Verda’ ve ‘Efe’, bu haftaki bölümde sokakta buldukları bir köpeği kurtararak seyirciye anlamlı bir mesaj verecek. Bu olay, tanıştıkları günden bu yana birbirleriyle inatlaşan ‘Efe’ ve ‘Verda’ arasındaki aşkın da ilk kıvılcımı olacak.

buyuk askin mimari kopek romeo 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Romeo adlı köpek, dizi setinin de neşe ve eğlence kaynağı haline geldi. ‘Şahin Tepesi’nin ‘Efe’si Boran Kuzum, bu sahneyle ilgili şöyle konuştu: “Soğuk kış günlerinde sokak hayvanları için hepimizin yapabileceği iyilikler var. Dizide bu konuya değinmek bizim için de çok değerliydi.”

buyuk askin mimari kopek romeoPusat

AYBÜKE PUSAT ‘SATIN ALMAYIN SAHİPLENİN!’

Dizide ‘Verda’yı oynayan Aybüke Pusat ise şu mesajı verdi: “İyi şartlarda yaşamak her canlının hakkıdır. Yaralı canların sesi olmak zorundayız. Vicdanımızla hareket etmeliyiz. Lütfen onları barınaklara terk etmeyin. Hepsine yuva olabiliriz. Satın almayın, sahiplenin. Mama bağışında bulunun ya da kapınızın önüne mama ve su koyun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektrik Direğinde Asılı Kalan Kumruyu Ekipler Kurtardıöç

Elektrik Direğinde Asılı Kalan Kumruyu Ekipler Kurtardı

50den Fazla Kuş ve 10 Memeli Türüne Ev Sahipliği Yapan Hevsel Bahçeleriöç

50’den Fazla Kuş ve 10 Memeli Türüne Ev Sahipliği Yapan Hevsel Bahçeleri