in

Sahaya Giren Kedi UEFA Disiplin Soruşturmasına da Girdi

Dün oynanan Beşiktaş – Bayern Münih maçına sahaya giren sarman kedi damgasını vurdu. Sarman kedi UEFA disiplin soruşturmasına da girdi.

UEFA, Şampiyonlar Ligi maçında sahada ve tribünde yaşanan düzensizlik ve disiplinsizlikler nedeniyle Beşiktaş hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma gerekçeleri arasında sahaya giren kedi de var.

100425988 003adefe 1dde 44bb b854 2f93bd4d2047

Karşılaşmanın ikinci yarısında, 50’inci dakikada Beşiktaşlı Tolga Zengin topu oyuna sokmaya hazırlanırken sahaya aniden bir kedi girmişti ve çimlerde yaklaşık bir dakika kadar dolanması üzerine hakem Michael Oliver oyuna kısa bir ara vermişti.

Beşiktaş’ın Bayern Münih’e 3-1 yenildiği maçta yeşil sahaya atlayan kedi, sosyal medyada ve dünya basınında da çok konuşuldu.

The Sun, “Sarman kedinin Vodafone Park’ta nasıl güvenliği geçip sahaya girdiği belirsiz. Ama Alman devlere karşı Şenol Güneş’in kendini toparlamasına yardımcı olmayı uman ölümüne fanatik bir Beşiktaşlı olduğunu tahmin ediyoruz” yazdı.

The Daily Mail gazetesinde de şu ifadeler yer aldı:

“Stadın bir köşesinde bir kedi nasıl olduysa güvenlik önlemlerini aşıp Vodafone Arena’ya girdi. Reklam panolarına zıplayıp sonra tıklım tıklım dolu tribünlerin önünde durdu … Kedinin girişi sahada baskın olan Bayern karşısında Türk takıma biraz olsun nefes aldırdı.”

Express gazetesi de kedinin sahaya girişiyle ilgili haberine “Bayern Münih – Beşiktaş karşılaşmasını durduran tuhaf gerekçeyi gördünüz mü?” başlığı attı.

Umarız kedi dostumuz yaşadığı şoku üzerinden çabuk atmıştır.

0x0 besiktas bayern munih macinda sahaya giren kedi sosyal medyayi salladi 1521097975820

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veteriner Hekim Sezayi Yılmazöç

Borç Filmi’nin Ekibinden ‘Karga’ Açıklaması

Croslandöç

Yavru Köpeği Kaplumbağaya Yediren Öğretmen ABD’yi Karıştırdı