in

Şahan Gökbakar Dora ve Diğer Canlar İçin İsyan Etti!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar da Dora’nın katilinin cezasının para olmadığını ve bunun kabul edilemez olduğunu dile getirdi.

İstanbul’da kendisini rahatsız ettiği gerekçesi ile 3 aylık yavru köpek Dora’yı yere vurarak öldüren şahsa her kesimden tepki yağdı. Bu duruma sessiz kalmayan ünlülerden biri de Şahan Gökbakar.

“BU KİŞİ CANİ BİR KATİLDİR”

Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla haklı isyanını dilen getiren komedyen; “Bu minik yavruyu, rahatsız ettiği gerekçesiyle, başının üzerine kadar kaldırıp tüm gücüyle beton zemine vurarak öldüren katil de beni çok rahatsız ediyor… Ne yapalım şimdi? Bu katili alip betona vurarak canını alamayacağımız için, en azından onun 4 beton duvar arasına firlatılıp orada çürümesini temenni ediyorum… Para cezası alıp sokağa salınması kabul edilemez… Bir cani ve gerçek bir katil böyle vahşice cinayet isleyebilir… BU KİŞİ CANİ BİR KATİLDİR” yazdı.

View this post on Instagram

Bu minik yavruyu, rahatsız ettiği gerekçesiyle, başının üzerine kadar kaldırıp tüm gücüyle beton zemine vurarak öldüren katil de beni çok rahatsız ediyor… Ne yapalım şimdi? Bu katili alip betona vurarak canını alamayacağımız için, en azından onun 4 beton duvar arasına firlatılıp orada çürümesini temenni ediyorum… Para cezası alıp sokağa salınması kabul edilemez… Bir cani ve gerçek bir katil böyle vahşice cinayet isleyebilir… BU KİŞİ CANİ BİR KATİLDİR @suleyman_soylu @abdulhamitgul @emniyetgm #doraiçinadalet

A post shared by Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya Kartalı Ailesinin Yuvası Görüntülendiöç

Kaya Kartalı Ailesinin Yuvası Görüntülendi

covid 19 hangi hayvandan bulaştı

Alman Virologtan Yeni İddia: Kürk Ticareti Yapılan O Hayvandan Geçti!