in

Sadece İç Çamaşırı ve Çorap Çalan ‘Hırsız Kedi

Yeni Zelanda‘da geceleri hırsızlığa çıkarak erkek iç çamaşırları ve çorap çalan kedi, insanı tarafından enselendi. “Artık bu iş gülünç olmaya başladı. Birileri çorap ve çamaşırlarını arıyor olmalı” diyen kedinin insanı Sarah Nathan’ın Facebook hesabına koyduğu fotoğraflar, bir anda sosyal medyada yayıldı ve çoğu insan tarafından paylaşıldı.
Sadece İç Çamaşırı ve Çorap Çalan 'Hırsız Kedi'nin Hikayesi-Ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Siyam ve Burma kedilerinin karışımı olan Tonkinese türünden olan kedi Brigit, iki ay içinde Hamilton kentinde yaşadığı eve 11 çift iç çamaşırı ve 50’den fazla çorap getirdi.

İnsanı Nathan, BBC’ye kedi Brigit’in hınzırlık hikayesini “Yıkadığım çamaşırlar içinde bazı şeyler bulmaya başladım. Bunlar evdekilere ait değildi. Sonra bir gün Brigit, tıpkı bir kedi yavrusu taşır gibi ağzında bir çorapla oturma odasına girdi. 

Sadece İç Çamaşırı ve Çorap Çalan 'Hırsız Kedi'nin Hikayesi-Ajanimo-2

Yeni Zelanda’da kediler eve kapatılmaz genelde. Brigit de kuş ya da başka hayvan avlamadığı için biz de buna gerek görmedik. Komşular da çok anlayışlı davrandı. Ama yakında taşraya taşınacağız ve bir daha hırsızlık yapamayacak”  sözleriyle dile getirdi.

Kaynak: BBC Türkçe

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cumhurbaskani konvoyunun onune atlayan kedi ajanimo 1 1

Cumhurbaşkanı Konvoyunun Önünü Kesen Kedi Bomba Etkisi Yarattı

ingiltere guvercin timi ajanimo

Hava Kirliliğine Karşı Güvercin Timi