in

Saçmayla Vurulan, Kanseri Yenen Bruno Köpek Yeni Ailesini Arıyor

5 ay önce Manisa’da barınağa terk edilen Samoyed Bruno’nun vücudunda onlarca saçma olduğu tespit edildi, ayrıca yapılan tetkiklerde kanser olduğu da anlaşılan Bruno gönüllü hayvan kurtarıcısı Binnur Kavlak tarafından tedavi ettirildi, tamamen iyileşti ve artık yeni ailesine gitmek için hazır.

Yaz başında sahibi ölünce Manisa’da barınağa terk edilen Samoyed Bruno’ya gönüllü hayvan kurtarıcıları sahip çıktı. Bruno’nun ağzından ve burnundan sürekli kan geldiğini gören gönüllüler hemen veterinere götürdüler ve köpeğin vücudunda onlarca saçma olduğunu ayrıca kafasında tümör bulunduğunu öğrendiler. Samoyed Bruno’nun yaşamasının zor olduğunu düşünseler de vazgeçmediler ve tedavi ettirdiler. Bugün Bruno artık tamamen sağlıklı ve çok mutlu bir köpek olarak yeni ailesine gitmeye hazır.

37061815665 e6574af9f2 o

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bu halde bulundu

Bruno gönüllü hayvan kurtarıcıları tarafından bulunduğunda bu haldeydi, ağzından ve burnundan sürekli kan geliyordu bu nedenle gönüllüler Bruno’yu hemen tedaviye aldılar. Samoyed Bruno’nun çekilen röntgeninde vücudundan birçok saçma olduğu belirlendi ayrıca kanser olduğu da görüldü.

37061868985 898e20eeb6 o

“Tümörün tüm etkileri yok oldu”

Ajanimo’nun ulaştığı gönüllü hayvan kurtarıcısı Binnur Kavlak “Bana geldiğinde, ağzından, burnundan kanamaları oluyor, nefes alamadığı için uyuyamıyor, mama yiyemiyordu. Vazgeçmedik ve kendi veterinerimize götürdük. Tomografi sonrası patoloji yapıldı ve hemen uygun kemoterapiye başlandı. Tümörün tüm etkileri yok oldu, artık nefes alıyor, kanaması yok, damağındaki kocaman delik kapandı, mama yiyebiliyor, rahat uyuduğu için çok enerjik. Hayatımda gördüğüm en kedi sever köpeklerden birisi, özelikle bebek ve yavru kediler için kendini parçalıyor, onları yalasın, oynasın istiyor. Büyük kedilerden zaman zaman tokat yese de bir kere bile kızmıyor.” dedi.

36920587661 0bc6a0d567 o

Bruno artık yeni ailesine gitmeye hazır

Binnur Kavlak sağlığına kavuşan Bruno’nun artık yeni ailesine gitmeye hazır olduğunu belirtti ve “Benim sağlıklı bir cana bakma şansım yok, evimde birçok engelli cana bakıyorum, sokaktan birçok canı tedaviye alıp, sahiplendirmeleriyle ilgileniyorum. Maddi manevi, sağlıklı bir cana imkan ayırma şansım yok. O yüzden adını kalkan anlamına gelen Bruno (aynı zamanda sorunu olan burnuna atıfta bulunarak burun o ) koyduğum gülen suratlı bu çocuğa hak edeceği ilgiyi verecek ömürlük yuvasını arıyoruz.” diye ekledi.

36891165022 981b131907 o

Çok zor günler geçiren, gönüllülerin bin bir emeği ile hayata tutunan ve sağlığına kavuşan bu güzel cana aile olmak isterseniz Binnur Kavlak’a buradan ulaşabilir ya da sonsuz.pati@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Konuyla ilgili bir önceki haber için:

Vücudunda 15 Saçma ile Barınağa Terk Edildi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yavru Köpeklere İşkence Yapıp Kameraya Alan Askere Soruşturma Açıldıöç

Yavru Köpeklere İşkence Yapıp Kameraya Alan Askere Soruşturma Açıldı

Mersinde Pompalı Tüfek Dehşeti Kurşunların Hedefinde Olan 10 Köpekten 4ü Öldüöç

Mersin’de Pompalı Tüfek Dehşeti: Kurşunların Hedefinde Olan 10 Köpekten 4’ü Öldü