in

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyanızda gördüğünüz hayvanların ne anlama geldiğini merak ediyor musunuz? Ajanimo.com olarak bu işe de el attık. Rüyada güvercin görmek ne anlama geliyormuş öğrenelim… Hadi bakalım hayırlara vesile olsun :)

güvercin3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rüyada güvercin görmek size sadık olan ve kendisine güvenebileceğiniz eş veya arkadaştır. Yine güvercin zorluklara göğüs geren ve her şeye katlanan iyi bir kadındır. İbn-i Sirin’e göre güvercin, uzun süredir beklediğiniz sevinçli bir haberdir.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, kişinin etrafında sevilen sohbeti güzel bir kişi olduğuna, feraha ermeye, isteklerine kavuşmaya, problemlerinden kurtulmaya, sıkıntıların geçmesine ve mutlu olmaya, kısa süreli bir zorluktan sonra rahata ermeye, umduğuna nail olmaya, hayallerine kavuşmaya işarettir.

güvercin1

Rüyada Evinde Güvercin Görmek

Rüyada evde görülen güvercin sevimli ve iyi huylu bir eştir. Evinde güvercin gören kadın veya erkek mutlu bir evlilik yapar.

Rüyada Güvercinin Üzerine Atladığını Görmek

Rüyada bir güvercinin üzerinize atladığını görmeniz hayır ve mutlulukla tabir edilir. Bu rüya bolluk, sevinç, bereket ve nimetlerin çokluğudur.

güvvercin2

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek

Uçan güvercin sevinçli haber, neşeli dostluklar ve mutlu geçecek zamanlardır. Güvercinin herhangi bir yere uçtuğunu görmeniz beklediğiniz haberi almaya işarettir.

Rüyada Başa Konan Güvercin Görmek

Rüyada başınıza veya herhangi bir uzvunuza güvercinin konması rüya sahibinin iyi huylu, bilgili ve olgun bir kimse olduğu anlamına gelir. Eğer konan güvercin ak renkteyse iş hayatında başarıya ulaşmak, kara renkliyse bazı başarısız sonuçlar almakla yorumlanır. Yine vücuda konan güvercin uzaktan gelen iyi haberdir. Uçan güvercin hızlı ve acele habere işarettir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kedivideoarıfestivali ajanimo

Altın Tırmalama Ağacı’nı Kim Alacak?

japon kedi ajanimo1

Hachi’nin Uğurlu Kaşları