in

Rüyada Akrep Görmek

Rüyanızda gördüğünüz hayvanların ne anlama geldiğini merak ediyor musunuz? Ajanimo.com olarak bu işe de el attık. Rüyada akrep görmek ne anlama geliyormuş öğrenelim. :) Hadi bakalım hayırlara vesile olsun. :)

Rüyada akrep görmek dedikoducu birine ve onun yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüyada akrep görmek her zaman yakınında olan ve dost olduğu sanılan bir düşmandır. Bu düşman kişi, her zaman aile içinde olan, aileye ya da kişiye yakın duran, sevimli görünen ama tam aksine arkadan kuyu kazan bir düşmandır.

Ailenin tüm özelini ve sırlarını öğrenerek onlara zarar verme hedefindedir. Rüyada, rüya sahibinin akrebi üzerinde ya da ağzında görmesi düşmanın çok yakından biri olduğuna işarettir. Rüyada iç çamaşırında akrep gören bir erkeğin karısı kendisine kin besliyor demektir. Rüyada akrebi çiğ çiğ yemek düşmanını yeneceğine, pişmiş olarak yemekse düşmanı sayesinde geçim sağlamaya işaret eder.

akrep-sokmasi-nasil-gecer_646x340

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, geri  gelmeyecek olan kazanca ya da mala işaret eder.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek

Kişinin rüyasında, yatağında ya da kendi üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için bir yola gitmeye işarettir.

Rüyada Evde Akrep Görmek

Rüyada evinde akrep gören kişinin koltuğunda gözü olan bir düşmanı olduğuna ve ayağını kaydırmak için gizli gizli çalıştığına işarettir. Rüyada evinde akreplerin olduğunu ve yandıklarını görmek tüm rakiplerin ve hasımların alaşağı edilmesi anlamına gelir.

scorpion1

Rüyada Çok Sayıda Akrep Görmek

Rüyada çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve düşmanların çokluğuna işaret eder.

Rüyada Kıyafetinde Akrep Görmek

Rüyasında kıyafetinde akrep gören kişi evlatları nedeni ile sıkıntıya ve üzüntüye düşecek, onlardan nankörlük görecek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ajanbrian rönesans1

Rönesans Tablolarında Hayvan Etkisi

köpek dövüşü3

Mehtap Özer: ‘Güzellik Yarışması’ Adı Altında Dövüş Sektörünün PR’ı Yapılıyor!