in

Rusya’da Polis, Aksayan Köpeği Karşıya Geçirmek İçin Trafiği Durdurdu

Rusya’da bir trafik polisi karla kaplı yolda aksayan köpeği karşıya geçirmek için trafiği durdurdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler takdir topladı.

Rusya’nın Çelyabinsk kentinde bir polis memurunun kalpleri ısıtan davranışını sosyal medyada büyük ilgi topladı. Polis, ayağı aksayan ve karşıya geçmek için bekleyen köpek için araçları durdurup geçmesini sağladı.

Andrey isimli kullanıcı video ile birlikte, “Çelyabinsk artık o kadar çetin değil” ifadelerini paylaştı. Rusya’da hızla yayılan görüntüler binlerce kullanıcı tarafından beğenildi. Mashable sayfasının da paylaştığı video, yurtdışındaki internet kullanıcıları tarafından da fark edildi.

Kent trafik polisinin halkla ilişkiler departmanından yapılan açıklamada ise polisin davranışında sıradışı olan bir yan olmadığı, bu sayede köpeğin hayatının kurtulduğu ve trafik kazasının önlendiğini belirtildi.

​Bir endüstri kenti olan Çelyabinsk, Rusya ve yurtdışında zorlu bir şehir olarak biliniyor. Kente 2013’te dev bir meteor parçası düşmüş ve binlerce kişi yaralanmıştı.

Kaynak: Sputniknews

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsviçrede Binaların Dışına Kediler için Yapılan Mini Merdivenleröç

İsviçre’de Binaların Dışına Kediler için Yapılan Mini Merdivenler

Bir Boz Ayıyı Andıran Newfoundlandsların Sevimli Halleriöç

Bir Boz Ayıyı Andıran Newfoundlandsların Sevimli Halleri