in

Rusya’da Havalı Tabanca ile 9 El Ateş Edilen Yavru Kedi ‘Patron’a Hayvan Severler Sahip Çıktı

Omurgasına 2 merminin isabet etmesi sonucu arka ayaklarını hareket ettiremeyen yavru kedinin ameliyatın ardından iyileştiği öğrenildi

Rusya’da yavru bir kediye, kimliği belirsiz bir kişi tarafından metal boncuk atan havalı tabanca ile 9 el ateş edildi. Ölüme terk edilen yavru kedi, getirildiği hayvan koruma merkezinde ameliyata alındı ve kurşunların yarısından fazlası çıkarıldı. Yavru kedinin iyileşme süreci sosyal medyada hayvan koruma merkezi tarafından paylaşıldı.

Olay, Perm bölgesinde yer alan Berezniki şehrinde 27 Eylül günü meydana geldi. Kimliği belirsiz bir kişi yavru bir kediye, metal boncuk atan havalı tabanca ile 9 el ateş etti ve yavruyu ölüme terk etti. Ölüme terk edilmiş yavru kedi daha sonra yoldan geçenlerce fark edildi ve Perm Hayvan Koruma Merkezi’ne getirildi. 2 merminin omurgasına isabet etmesi sonucu arka ayaklarını hareket ettiremeyen kedi, getirildiği merkezde ameliyat edildi. 1,5 saatten fazla süren ameliyatın ardından mermilerin yarısından fazlası çıkarıldı.

kedi paton

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ameliyatı yapan veteriner ise olaya dair yaptığı açıklamada, yavru kediye 2 el yakından ateş edildiğini ve diğer mermilerin, yavru kedi kaçmaya çalıştığı sırada isabet ettiğini belirtti.

Perm Hayvan Koruma Merkezi çalışanlarının yavru kediye ‘Patron’ ismini verdiği öğrenilirken, ‘Patron’un ameliyat sonrası iyileşme süreci sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yavru kopegin basina plastik bidon gecirip olume terk ettiler

Yavru Köpeğin Başına Plastik Bidon Geçirip, Ölüme Terk Ettiler

vicdansız surucu kopege carpip kacti

Vicdansız Sürücün Köpeğe Çarptı, Hiçbir Şey Olmamış Gibi Yoluna Devam Etti