in ,

Ruh Eşinin Kedisi Olduğunu Düşünen Yetenekli Müzisyen Kalben

Sevilen şarkıcı ve söz yazarı Kalben’in tüm hayatını etkileyen güzel yanlarında pay sahibi minik dostlarıyla olan şahane ilişkisini duymalısınız.

Hayatımıza ”Haydi Söyle” şarkısına yaptığı cover ile giren ve son dönemde müzikteki başarısıyla ve dikkat çeken yorumlarıyla sürekli gündemde olan bir Türk müzisyen ve söz yazarı Kalben. Kendine has müzik yorumunun yanı sıra kendine özgü kişiliğiyle de Türk halkının en gözde sanatçılarından birisi olmayı başardı.

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Hayat Kısa Memeler Sarkıyor.” Sloganıyla Gündem Oldu

Kalben, sanatını icra ederken kendisine aykırı gelen toplumsal durumların karşısında durup doğru düşündüğü fikrini özgürce belirten ve bu belirttiği fikirleri sonuna kadar savunan bir sanatçı. Başarılı müzisyen geçtiğimiz günlerde hayranlarından birinden gelen içeriğinde ise Kalben’in vücudundaki fazla kiloların eleştirildiği bir yoruma verdiği cevapla çok konuşulmuştu. Aynı zamanda eski bir reklamcı da olan Kalben, “Hayat Kısa Memeler Sarkıyor” sloganıyla kimseyi kırmayan ama neredeyse bir öğüt niteliğinde olan şahane bir cevap yazdı. Herkesin desteklediği bu cevap bir müddet hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Fiziksel ve zihinsel tüm kalıp ve tutumların dışına çıkan Kalben aynı zamanda bir kedi aşığı olmasıyla da biliniyor.

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben

Kedilerinden Her Gün Yeni Bir Şey Öğreniyor

Yetenekli sanatçı Kalben’in biri Simmy diğeri de Marcel adında iki mükemmel dostu var. Aynı zamanda kardeş de olan Simmy ve Marcel sokaktan sahiplenen başarılı müzisyen Kalben, kadınların ve hayvanların haklarının sürekli ihlal edildiğinin savunulmaya muhtaç bırakıldığının farkında olan bir sanatçı. Bundan dolayı Kalben sessiz kalmayıp kadın haklarını savunduğu gibi hayvan haklarını da gözetiyor ve her zaman sessiz dostlarımızın yanında olarak onları destekliyor. Kalben tatlı dostlarından her gün hayatına anlam katacak yeni şeyler öğrendiğini söylüyor. Sevgiye ve bağlılığa dair tüm bildiklerini işin uzmanı olan kalplerini koşulsuz bir sevgiyle insanına açan kedilerinden öğrenmiş güzel müzisyen. Onlarla birlikte yaşamanın insanın kendi içinde var olan katı bencilliğinden ve egosundan uzaklaştırdığından bahseden sanatçı onlarla yaşamaya başladığından beri hayata daha ılımlı bir kalple yaklaşıyor.

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 1

“Ruh Eşim Herhalde Kedim.”

Kedilerine aşırı düşkün olan Kalben, verdiği bir röportajında aşkta cinsiyete inanıp inanmadığı sorulduğunda aşkta cinsiyete inanmadığını hatta kedisinin ona vermiş olduğu büyük ve çıkarsız sevgi dolayısıyla ruh eşinin kedisi olabileceğini söylüyor. Fotoğraflarından da kedileriyle neredeyse aşk yaşadığı fark edilen Kalben’in belki de gerçekten ruh eşi bir kedidir, kim bilir? Kedilerini doğan her yeni günle yeniden keşfetmenin heyecanını yaşayan güzel sanatçının tüylü dostlarıyla olan sevimli fotoğraflarına beraber bakmaya ne dersiniz?

1# Günaydııınnn Uykucular

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 2

2# Güzel Günler.

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 3

3# Bir Kucak Kedi

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 4

4# Kalp Hanım İle Kedi Hanım

Ruh Esinin Kedisi Oldugunu Dusunen Yetenekli Muzisyen Kalben 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

juliana titus 2

Haberini Yaptığı Köpekle Şans Eseri Karşılaşan Muhabir, Köpek Hırsızını Yakalattı

Yuvadan Dusen Yavruyu Kurtaran Itfaiye Ekipleri Kahraman Oldu

Yuvadan Düşen Yavruyu Kurtaran İtfaiye Ekipleri Kahraman Oldu