in

Ronaldo’dan Örnek Davranış: İmzalı Formasını Barınağa Bağışladı

İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid’in Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, maddi sıkıntı yaşayan bir hayvan barınağına imzalı formasını bağışladı.

Ronaldo’dan hayvan barınağına imzalı forma. Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo, Portekiz‘in Gouveia şehrinde bulunan hayvan barınağı Cantinho da Lili‘nin yardım talebini geri çevirmedi.

ronaldo-barinak-icin-forma1

Barınak yetkililerinden her bir hayvan yapılan masrafın 2 bin euro’ya ulaştığı ve ekonomik zorluk yaşadıklarını belirten bir mektup alan Ronaldo, talebi yanıtsız bırakmadı ve imzalı formasını gönderdi.

ronaldo-barinak-icin-forma-2

Portekiz basınına barınak yetkilisi Liliana Santos, “Ronaldo’ya tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Bu basit bir jest olsa da oldukça önemli” dedi.

ronaldo-barinak-icin-forma

İmzalı formanın Kasım 2016’da gönderildiği, ancak yaşanan sorunla nedeniyle bu hafta içerisinde ulaştığı kaydedildi. Milyonlarca dolarlık değer taşıyan imzalı forma açık arttırmaya sunulacak.

Cristiano Ronaldo’nu bağışladığı imzalı forma, açık arttırmayla satılacak, elde edilen gelir barınaktaki 80 köpek için kullanılacak.

Kayseri’de Köpek Mamasından Uyuşturucu Çıktı

Sokak Köpeği ile Konuşan Genç: “Sokağımı Paylaştığım Bir Dostumla Muhabbet Ettim.”