in

Riva’da Çıkan Yangında Çok Sayıda Hayvan Öldü

Beykoz, Riva’da 3 katlı müstakil bir evde yangın çıktı. Binanın arka kısmındaki ahırda bulunan hayvanlar kurtarılamadı.

Yangın, dün akşam saat 21:00 civarında, Riva Şehit Cemil Çakır Caddesi Dilara Çıkmazı’nda bulunan 3 katlı bir binada meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında alevler kısa sürede binayı kapladı. Binanın arka kısmında bulunan ahıra da sıçrayan yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

beykozyangin1-oc

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İlk Müdahaleyi Riva’daki Gönüllü İtfaiyeciler Yaptı

Yangına ilk müdahaleyi Riva’daki gönüllü itfaiye erleri yaptı. Yangını gören vatandaşlar da itfaiye erlerine yardım etti. Daha sonra olay yerine varan çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale etti.

beykozyangin2

Küçükbaş Hayvanlar Kurtarıldı

Çıkan yangının sıçradığı ahırın çatısı, içerisindeki çok sayıda büyükbaş ve kümes hayvanının üzerine yıkıldı. Hayvanlar çöken ahırın içerisinde mahsur kaldı. İş makinelerinin yardımıyla yapılan çalışmalarda tavuklar canlı olarak kurtarıldı. Ancak çöken ahırda mahsur kalan büyükbaş hayvanlar yanmaktan kurtarılamadı.

Yangın, itfaiye ekipleri tarafından yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alındı. Olayı gören mahalleli sokağa döküldü. Bir kadın ise dumandan etkilendi. Çok sayıda hayvanın öldüğü yangın nedeniyle bina kullanılmaz hale geldi. Beykoz, Çavuşbaşı ve Kavacık itfaiyelerinin yaklaşık iki saat süren çalışmaları sonrası söndürülen yangın için Ümraniye İtfaiyesi’nden 15 tonluk su tankeri getirtildi.

Kaynak: Dostbeykoz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mayın.ö.ç

Mayına Basan Köpek Yara Almadan Kurtuldu

iguana snakes 1 öç

Yılanların Arasına Rambo Gibi Dalan İguana