in

Reklamdan Mama Olur mu?

Sen istersen olur! Şapkadan tavşan çıkaran bir sihirbaz olmasak da, hayvansever duyarlılığıyla yayın yapan bir mecra olarak reklamdan mama çıkarabileceğimizi biliyoruz. Nasıl mı?

Şimdi ajanimo’yu sevmek için çok daha geçerli bir nedeniniz var. Şapkadan tavşan çıkaran bir sihirbaz olmasak da, hayvansever duyarlılığıyla yayın yapan bir mecra olarak reklamdan mama çıkarabileceğimizi biliyoruz. Çünkü biz paylaşmanın güzel olduğuna inanıyor ve ajanimo.com olarak reklam gelirimizin yüzde 5’ini barınak ve sokaktaki canlarımızla paylaşmayı seçiyoruz.

Hayvanlara dair haberlerin, bilgi ve eğlencenin yer aldığı ajanimo.com’da hayvanseverler için ayrılmış banner alanlarımıza reklam verebilir, firmanıza ve projelerinize uygun içerik oluşturup sponsorlu olarak ana sayfa ve tüm haber sayfalarında gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Oluşturulacak içeriğiniz ajanimo.com sosyal medya netwörkü aracılığıyla da viral olarak geniş bir kitleye ulaşacaktır.

“Hayvan gibi reklam vermek ve reklamdan mama yaratmak istiyorum” diyen şahane reklamveren, işte ajanimo’ya reklam vermek için 10 neden 🙂

1. Hayvan gibi yönetilmesi 

Çünkü genel yayın yönetmeni gerçekten bir köpek. Türkiye’de, bir köpeğin genel yayın yönetmenliğinde hazırlanan ilk “hayvan haber platformu” olması.

yayınyönetmeni_ajanbrian

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


2. Hayvan gibi takip edilmesi!

ajanimo.com, Ocak 2016’da yayına başlamış olmasına rağmen, müthiş bir ivme yakaladı. Takipçi sayısı her geçen gün çok daha fazla artarken, ziyaretçi oranları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

BIzEg7FCMAIULQI.jpg-large


3. Hayvan sevgisi viral olarak yayılmaya başladıktan sonra bu virüse yakalanan geniş internet kullanıcısına ulaşması

Hayvana dair her türlü haberleri okumayı seven, sosyal medyayı aktif kullanan, içerikleri mobil olarak da paylaşmayı seven bir kitleye hitap etmesi.

hayvansever


4. Marka bilinirliğinizi duygusal bağla daha da güçlendirmesi 

Nish bir alana hitap eden ajanimo.com, hayvansever hedef kitleniz ile duygusal bir bağ kurmanızı sağlar ve her seferinde sizi kedi gibi dört ayak üstüne düşürür.

dortayakustunedumek


5. Reklam kampanyanıza “köpek” gibi dönüş olması

ajanimo’da içerikler tamamen sosyal medyada oluşacak viral etkisi ve markanın bu kampanyayla ulaşmaya çalıştığı hayvansever kitle gözetilerek oluşturulur. Sayfanın başlığından itibaren tüm içerik kampanyanın hedef kitlesine yönelik olarak eğitici, öğretici, eğlendirici ve ilgi çekici bilgiler barındırır.

giphy


6. İçerikleriniz hayvan gibi yayılması

Sponsorlu içerikler ajanimo.com ana sayfasında gözükür ve içeriğin sponsorlu olduğu belirtilir. Okuyucu içeriği gördüğünde marka tarafından yaratıldığını bilir. İlgi odaklı bir segmentasyon yapıldığı için, okuyucu içeriğin sponsorlu olmasına takılmadan içeriği okur ve viral olarak yayılmasını sağlar.

giphy1


7. Hayvan gibi performans göstermesi

ajanimo’da sponsorlu içerik kampanya ile ölçülür. Okunmalar sayılırken sayfada kalmış olması, scroll-down yapıyor olması gibi kriterlere bakılır. Böylelikle içeriği tam olarak kaç kişinin okuduğu, içerikte ortalama ne kadar süre geçirildiği, Facebook ve Twitter’da ne kadar ve nasıl paylaşıldığıyla ilgili detaylı bilgiler kampanya sonunda firmaya sunulur.

giphy2


8. Yüksek Paylaşım Oranları

Ajanimo’da yayınlanan tüm sponsorlu içerikler sosyal medyada kolayca paylaşılabilecek ve yayılabilecek, viral etkisi olan içeriklerden oluşur. Bu içerikler, tüm okuyucular tarafından anında Timeline’larında paylaşılabileceği gibi, ajanimo.com sosyal medya hesaplarından servis edilir.

giphy3


9. Doğru mecranın kokusunu “Hayvan gibi alanlar” tarafından tercih edilmesi

Ajanimo, işini ezber değil, gerçekten bilen reklam verenler tarafından tercih edilir. Nish bir alanı var ve hedef kitlesi net olarak belli… Ortaya karışık değil “en az bir hayvanın sahibi olabilecek kadar sorumluluk alabilen, yaşamayı bilen, tercihlerini bilinçli yapan” bir hedef kitleye sahip.

giphy4


10. Reklamdan mama çıkarması

Ve en önemlisi şapkadan tavşan çıkaran bir sihirbaz olmasak da, hayvansever duyarlığıyla yayın yapan bir mecra olarak reklamdan mama çıkarabileceğimizi biliyoruz. Çünkü biz paylaşmanın güzel olduğuna inanıyor ve ajanimo.com olarak reklam gelirimizin yüzde 5’ini barınak ve sokaktaki canlarımızla paylaşmayı seçiyoruz.

 

Tüm bu konular hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız reklam@ajanimo.com adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar: Ajanimo.com/reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyada Ahtapot Görmek

Balattan Veronaya Latte Tadında Bir Yolculuk Ajanimo 4 1

Balat’tan Verona’ya Latte Tadında Bir Yolculuk