in

Rahatsızlığı Nedeniyle Yavru Kedileriyle İlgilenemedi, Belediye Ekipleri Yardıma Koştu

Ankara, Altındağ’daki sokak hayvanlarına sevgiyle kucak açan Altındağ Belediyesi, minik kedi yavrularına da sahip çıktı.

Hayvanlara duyduğu sevgi ve gösterdiği ilgiyle tanınan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, minik yavrulara da kayıtsız kalmadı. Solfasol Mahallesi sakini Leyla Acar’ın rahatsızlığı nedeniyle ilgilenemediği kedileri Altındağ Belediyesi ekipleri tarafından beslendi, ihtiyaç duyulanlara ise Altındağ Belediyesi Veteriner Hekimi tarafından aşı ve sağlık kontrolü yapıldı.

“SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ…”

Hayvan sevmenin dünyayı güzelleştiren, kalplere merhamet aşılayan bir duygu olduğunu belirten Başkan Asım Balcı, “Sokak hayvanlarına sahip çıkmak hepimizin görevi… Leyla Hanım bir süredir rahatsız olduğu için kedilerle ilgilenemiyordu. Yavrular çok küçüktü ve bakıma ihtiyaçları vardı. Bize ulaştı, biz de kendilerine gereken desteği hemen sağladık. Altındağ sokaklarında yaşayan hiçbir canlının yalnız kalmaması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Altındağ belediyesi sokak hayvanları besleme

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Başkan Balcı, “Altındağ’da herkes kapısının önüne bir tas su, birazcık mama koyabilirse, can dostlarımız için çok büyük bir iyilik yapmış olacaktır. Bu konuda destek veren herkesten Allah razı olsun. Altındağ Belediyesi olarak bizler ilçenin çeşitli noktalarına can dostlarımız için mama ve su koymaya devam edeceğiz. Bize ihtiyaç duyan herkesin de daima yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

“İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORDUM”

Altındağ Belediyesinin kendisine verdiği destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Leyla Acar ise “Hemen geldiler, kedilerimle ilgilendiler. Aşı yaptılar, mama desteği verdiler. Kedilerimle ilgilenemediğim için çok üzülüyordum. Başkanımıza ve belediyemize çok teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sakarya kacak hayvan operasyonu polis

Polis Ekiplerinden Kaçak Operasyonu! Çok Sayıda Hayvan Kurtarıldı…

Insani Ise Gittigi icin Kalbi Kirilan Kopek

İnsanı İşe Gittiği için Kalbi Kırılan Köpek