in

Putin, 2017 Takvimi için Yavru Kediyle Poz Verdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, güçlü bir lider olmasının yanın da her yıl kendi adıyla satışa sunulan takvime verdiği pozlarla da dünyanın gündemine geliyor.

 

putintakvim1-oc

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Rusya’nın devlet başkanı Vladimir Putin, diplomatik alanda adından sıkça bahsettirdiği gibi özel olarak verdiği pozlarla da konuşulan bir lider. Putin’in verdiği pozlar internet ortamlarında sıkça mizah konusu olmuş hatta ata bindiği fotoğraflar muzır kullanıcılar tarafından ayı sırtına monte edilerek adeta sosyal medyada bir fenomen haline gelmişti.

putintakvimayi

Her yıl kendi ismiyle basılan takvimlerde verdiği pozlarla dünyaya mesajlar veren Putin, güçlü ve kararlı bir lider görüntüsünün yanında çektirdiği fotoğraflarda hayvanlara da yer vererek yumuşak taraflarının olduğu mesajını da veriyor.

putintakvim2

2016 takvimlerinde geçen yıl bir köpeğe sarılırken poz veren Putin, 2017 takviminde de yavru bir kedi ile objektiflerin karşısına geçti.

putintakvim3

Doğal hallerinin yansıtıldığı söylenen takvim fotoğraflarının üstünde fotoğrafla alakalı kısa mesajlara da yer veriliyor.

Kaynak: Mirror

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panda öç

Dünyanın En Yaşlı Pandası Uyutuldu

durutiyatro2 öç

Duru Tiyatro 10. Yılında Sahnesini Köpek Oyuncuyla Paylaşacak