in ,

Pursaklar Belediyesi Mevcut Barınağını Tam Donanımlı Veterinerlik Binasına Dönüştürüyor

Pursaklar Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan yeni, modern ve hijyenik Veterinerlik Hizmet Binasının yapım çalışmalarında sona gelindi.

Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan mevcut hayvan barınağının yeniden elden geçirilerek kapasitesinin artırılması ve daha modern hale getirilmesinin ardından Pursaklar Belediyesi, Saray Mahmudiye’de yapım çalışmalarında sona gelindiği tam donanımlı Veterinerlik Hizmet Binası’nın kısa bir süre içerisinde ilçeye kazandırmayı planlıyor. İlçe genelinde yaralı ve hasta hayvanların tedavi ve bakımları, yüksek kapasiteli modern ve hijyenik bir ortamda yapılması adına çalışmalarını sürdüren Pursaklar Belediyesi, yüksek standartlara sahip olacak olan Veterinerlik Hizmet Binası’nda modern ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, müşahede odaları ile ameliyat sonrası bakım bölümleri yer alacak. Bu kapsamda çalışmalarda sona gelinen modern hayvan barınağında incelemelerde bulunan Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, gelinen son nokta hakkında personellerden bilgi aldı.

Pursaklar Belediyesi Mevcut Barinagini Tam Donanimli Veterinerlik Binasina Donusturuyo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Proje Tamamlanma Aşamasında”

Evsiz hayvanların en iyi şartlarda bakım ve tedavilerinin yapılabilmesi adına modern hayvan barınağı inşa ettiklerini belirten Başkan Çetin, “Evsiz hayvanların tedavisi, bakımı, kısırlaştırılması aynı zamanda da çocuklarımıza hayvan sevgisi ve merhamet aşılamak için yaptığımız proje tamamlanma aşamasında. Yeni modern barınağın devreye girmesiyle can dostlarımıza daha iyi bir tedavi ve yaşam ortamı sağlanmış olacağız” dedi.

Pursaklar Belediyesi Mevcut Barinagini Tam Donanimli Veterinerlik Binasina Donusturuyor
anlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak hayvanlari icin atilacak adimlar gorusuldu 2

Düzce’de Sokaktaki Evsiz Hayvanlar İçin Atılacak Adımlar Görüşüldü

1CD72F46 E703 4AC9 96FD D52509E4E8A8

Zifte Bulanmış Halde Bulunan Kaplumbağa, Temizlenerek Tekrar Doğaya Bırakıldı